1
0
1293
Очікується, що між 2017 і 2050 роками чисельність пенсіонерів в усьому світі зросте з 1,5 млрд до 2,1 млрд, повідомляє УНН.
Розрив між витратами на пенсії і заощадженнями в світовій соціальній системі зростає на 28 мільярдів доларів щодоби, і без вжиття заходів до 2050 року дефіцит перевищить 400 трильйонів доларів, що приблизно в п’ять разів більше від сукупного показника світової економіки.
Про це йдеться в матеріалі американської приватної розвідувально-аналітичної компанії Stratfor.
Користуйтеся консультацією: Роз’яснення щодо договору довічного утримання
“Очікуване збільшення тривалості життя і старіння населення є фінансовим еквівалентом зміни клімату”, – заявив керівник відділу фінансових та інфраструктурних систем Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ) Майкл Дрекслер.
Згідно з даними ВЕФ, в 2015 році дефіцит пенсійної системи 8 великих економік світу – Канади, Австралії, Нідерландів, Японії, Індії, Китаю, Великобританії та США – становив 70 трильйонів доларів США.
Вихідні умови програми соціального забезпечення, розроблені під обставини норми роботи і виходу на пенсію, з початку 1940-х років значно змінилися. Очікувана тривалість життя збільшувалася на три роки кожне десятиліття. У підсумку термін життя літніх людей виріс. Оскільки вік виходу на пенсію практично не змінюється в більшості економік, ця довговічність означає, що люди витрачають більше, ніж заробили на старість.
Гострота проблеми різниться в залежності від величини поколінь і коефіцієнтів народжуваності. Очікується, що між 2017 і 2050 роками чисельність пенсіонерів в усьому світі зросте з 1,5 млрд до 2,1 млрд. У той же час кількість працюючих на кожного пенсіонера, як очікується, скоротиться вдвічі – з 8 до 4 осіб за той же період часу.
ВЕФ ясно дав зрозуміти, що ситуація не є тривіальною і аналогічна сценарію “фінансової зміни клімату”.
Stratfor попереджає про приголомшливі несприятливі наслідки, якщо не буде вжито заходів щодо скорочення дефіциту, який утворився.
Зокрема, в США із цільового фонду соціального страхування витратить всі засоби до 2034 року. До цього моменту держава зможе виплатити приблизно 77% допомоги.
У “мозковому центрі” нагадують про необхідність проведення системних реформ, таких як підвищення пенсійного віку та ін. Розробники програм соціального забезпечення змушені будуть скоротити витрати, збільшити податки або запозичувати у когось з бюджету уряду, щоб компенсувати дефіцит. Головною метою усунення загрози повинні стати нові джерела наповнення бюджету.
Таблоїд: Третій вік. Як українці похилого віку намагаються довести, що життя після 60 тільки починається
Фото: Голос Одеси
Просмотров
Коментарии
Просмотров
Коментарии
Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях
Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис
На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение
Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу
Просмотров:
213
Коментарии:
0
Просмотров:
109
Коментарии:
0
Просмотров:
222
Коментарии:
0
Просмотров:
220
Коментарии:
0
Просмотров:
322
Коментарии:
0
Просмотров:
410
Коментарии:
0
Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.
Полный текстCopyright © 2014-2024 «Протокол». Все права защищены.