Главная Юридический мир ... Таблоид Цікаві факти про комп’ютерні віруси

Цікаві факти про комп’ютерні віруси

Отключить рекламу
 - 0_92978800_1499160978_595b6192e3047.jpg

Сьогодні ніхто не може обійтися без комп’ютерів. Наведемо цікаві факти про комп’ютерні віруси — ця тема досить актуальна. Статистика говорить, що в розвинених державах комп’ютер у третини інтернет-користувачів, як мінімум, щорічно атакується комп’ютерними вірусами.

Зараз регулярно проводиться всесвітній чемпіонат з антивірусної боротьбі.

PC Today — з популярним комп’ютерним журналом з Англії в 1990 році трапився вражаючий казус. До кожного з проданих 50000 примірників цього журналу була прикладена безкоштовна дискета. Потім виявили, всі вони містили віруси.

Згадайте новину: Нацполіція зареєструвала 1,5 тисячі скарг від юридичних і фізичних осіб на вірус Petya.A

Картинки по запросу Цікаві факти про комп’ютерні віруси

За оцінками експертів щорічний збиток від вірусів в комп’ютерах обчислюється півтора трильйонами американських доларів. Співробітники Лабораторії Касперського прогнозують підвищену активність і небезпеку вірусів, що містяться в Інтернет-іграх. Це ще один аргумент на користь утримання від таких онлайн-ігор, особливо на робочому місці. І жорсткий диск буде ціліше і начальство оцінить.

Говорячи про цікаві факти про комп’ютерні віруси згадаємо — першопрохідцями в справі створення комп’ютерних вірусів вважаються програмісти з Пакистану. Не захотівши, щоб їх програми використовувалися безкоштовно, вони почали постачати свою розробку вірусом, що починала шкідництво при спробах скопіювати програму.

Вспомните новость: Мир захлестнула эпидемия вирусов-вымогателей: самые громкие хакерские атаки с 2015 года и до сегодня

На боротьбі з вірусами розвинулася галузь економіки, де на продажах програм для боротьби з вірусами виручають щорічно близько $ 2 млрд.

Самим нешкідливим порахували вірус з назвою «Blaster», він же — Lovesan, Lovsan, він же — MSBlast. Пік епідемії цього «хробака» припав на серпень 2003 року. Все почалося з виявлення уразливості в ОС Windows, обумовленої переповненням буфера. В результаті з’явилися програми-віруси, найбільш відомим представником і став «Blaster». Потрапивши в комп’ютер, цей черв’як формує довільні IP-адреси, а потім вже розшукує різноманітні уразливості в обчислювальній системі своєї жертви. Після цього, заразивши електроніку, повторював цикл.

На згадку фахівців буквально врізався вірус з назвою «Чорна п’ятниця». Після потрапляння в систему підступний вірус затаюється, а активізація відбувається в п’ятницю, яка випадає на 13-е число.

Картинки по запросу Цікаві факти про комп’ютерні віруси

Згадайте новину: Що робити підприємствам, які через кібератаку не встигли вчасно виконати зобов'язання

Експерти стверджують, що через швидку появу нових вірусів порядка 15% з них все ж проникають в комп’ютери, долаючи антивірусний захист.

Найшвидшим вірусом у світі вважають Slammer, що перекладається — в’язниця. Свого часу йому знадобилося всього кілька хвилин для зараження понад 75000 систем.

Датою першої грандіозної мережевої атаки вважається 1988 рік. Тоді «хробак Морріса» вразив 6000 обчислювальних систем в Сполучених Штатах, паралізувавши повністю їх роботу. У числі постраждалих опинився і космічний центр NASA. Тоді фінансовий збиток від вірусу склав $ 96000000.

Джерело: Цікаві факти

  • 12061

    Просмотров

  • 0

    Коментарии

  • 12061

    Просмотров

  • 0

    Коментарии


  • Поблагодарить Отключить рекламу

    Оставьте Ваш комментарий:

    Добавить

    Другие наши сервисы:

    • Бесплатная консультация

      Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

    • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

      Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

    • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

      На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

    • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

      Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

    Популярные новости

    Смотреть все новости
    Смотреть все новости
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст