20.04.2016    Просмотров:  372
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Тепер для приватизації площі у гуртожитку потрібно прожити на ній тільки 5 років, а не 10 як раніше!

Тепер для приватизації площі у гуртожитку потрібно прожити на ній тільки 5 років, а не 10 як раніше! - teper_dlya_privatizatsii_ploshchi_u_gurtogitku_potribno_progiti_na_niy_tilki_5_rokiv_a_ne_10_yak_ranishe_571758b4ca66f.jpg

Верховна Рада дозволила громадянам, які через відсутність власного житла тривалий час (більше 5 років) проживають на законних підставах у гуртожитках, після передачі їх у власність об’єднаних територіальних громад, безкоштовно приватизувати приміщення, в яких вони проживають.

За ухвалення в другому читанні законопроекту №1076 проголосували 252 депутати.

У пояснювальній записці до законопроекту зазначається, що прийняття цього документа дозволить реалізувати житлові права громадян, які не мають власного житла і на законних підставах фактично проживають у гуртожитках і зареєстровані в них більше 5 років.

Таким громадянам законопроект пропонує дозволити безкоштовну приватизацію житлових і нежитлових приміщень в гуртожитках, де вони проживають.

Документ визначає, що тривалим часом для проживання вважається проживання в гуртожитку постійно сукупно протягом 5 і більше років.

Джерело: finance.ua

 
 
 

1
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: