Главная Блог ... Новости "Суддю" Севастопольського апеляційного суду Ольгу Градову за перехід на бік окупантів засудили на 12 років "Суддю" Севастопольського апеляційного суду Ольгу ...

"Суддю" Севастопольського апеляційного суду Ольгу Градову за перехід на бік окупантів засудили на 12 років

Отключить рекламу
 - 6f4b7b56c180f6410ed4c895874d6f8a.webp

Святошинський районний суд Києва визнав винною громадянку Ольгу Градову, яка працювала Севастопольського апеляційного господарського суду в АР Крим.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 25 серпня.

За матеріалами справи, не звільнившись із українського суду, Градова обійняла посаду в органах окупаційної влади. Протягом березня – грудня 2014 року працювала як «суддя Севастопольского апелляционного хозяйственного суда» самопроголошеної «Республіки Крим», застосовуючи закони РФ.

За результатами конкурсу Указом Президента РФ від 19 грудня 2014 року була призначена «суддею Двадцять першого арбітражного апеляційного суду» на окупованій території АР Крим, тобто суду в судовій системі РФ.

Працюючи у складі незаконно утвореного на території АР Крим «суду» Градова приймала рішення щодо майна суб’єктів господарювання України, в тому числі державних. Такі рішення надсилалися компетентними органами РФ українській стороні в порядку міжнародної правової допомоги. У подальшому ці рішення стали доказами державної зради в діях Градової.

За даними з офіційного сайту «Двадцять першого арбітражного апеляційного суду» Градова входить до складу цього «суду» та у період з січня 2015 року по 23 травня 2017 року ухвалила більше 800 рішень.

Як вбачається із листів Вищої кваліфкомісії суддів України, суддя Севастопольського апеляційного господарського суду Градова із заявами про переведення до іншого суду на території України чи про звільнення за загальними обставинами не зверталася, хоча таку можливість мала і такі заяви фактично подали інші 53 судді.

Продовжуючи з 21 березня 2014 року «правосуддя» до створення і початку діяльності на території АР Крим «судів РФ», Градова скористалась переважним правом на заміщення посади судді в утвореному суді РФ. З боку держави-агресора за Градовою автоматично визнавалось російське громадянство і вона протягом одного місяця про бажання зберегти громадянство України не заявила.

Згідно із листом Адміністрації Президента України, Градова із клопотанням про вихід із громадянства України не зверталася.

Жінку в Україні судили заочно, за останніми даними вона мешкала на території анексованого Криму.

Наданий державою адвокат не зміг зв’язатися із підзахисною і узгодити правову позицію. Водночас він вважав, що вина Градової не доведена поза розумним сумнівом і до неї треба застосувати процедуру як до особи, котра потрапила в тяжку життєву ситуацію, і розглянути питання про можливість звільнення від покарання.

Втім, суд вважає провину доведеною.

Здійснення «правосуддя» від імені РФ свідчить про порушення вимог ст. 65 Конституції України і присяги судді, оскільки це забезпечувало становлення та зміцнення окупаційної влади на півострові і було допомогою РФ у підривній діяльності проти України на шкоду суверенітетові та територіальній цілісності.

Суд бере до уваги загальну обстановку на території АР Крим, в якій вимушено опинилися громадяни України внаслідок збройної агресії з боку РФ, швидкоплинність якої через безпорадність влади України забезпечила в короткі строки повну окупацію півострова. Водночас пом’якшуючих чи обтяжуючих обставин суд не вбачає.

З огляду на все це суд вважає за можливе призначити 12 років позбавлення волі і жінка відбуватиме цей строк із дня затримання.

Враховуючи ступінь тяжкості злочину, його тривалість, а також дані про особу обвинуваченої, яка на час скоєння злочину мала високий статус носія судової влади, суд призначив Градовій додаткове покарання у виді конфіскації всього належного їй майна.

Згадайте новину: "Суддя" Сергій Кононенко "пропонував співпрацю, підкріплену сексуальними стосунками".Тому ВАКС посадив його на 7 років з конфіскацією

 • 1108

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1108

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст