12.01.2018
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Суддя Сергій Коробенко не захотів відсторонити від посади директора Інституту агроекології Ореста Фурдичка затриманого на хабарі у 300 000 $ доларів США

Солом'янський районний суд Києва не відсторонив від посади директора Інституту агроекології Ореста Фурдичка, котрого нещодавно було затримано під час отримання хабара у 300 тис. доларів. Про це повідомляє "Судовий репортер". "Суд відмовив детективу Національного антикорупційного бюро (НАБУ) у клопотанні про відсторонення від посади директора Інституту агроекології і природокористування Національної академії аграрних наук Ореста Фурдичка, якого затримали на $300 тис. хабара", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що рішення ухвалив суддя Сергій Коробенко.

Фурдичка затримали 30 грудня 2017 року після отримання ним 300 тис. доларів хабара від компанії "Сател Українка". Він вимагав ці гроші у засновника компанії, діючи у змові з колишнім директором підприємства. За винагороду в загальній сумі 500 тис. доларів Фудичко пообіцяв не розривати договір спільної діяльності із будівництва житлового комплексу на земельній ділянці Інституту. Наразі у справі є двоє підозрюваних Фурдичко і колишній директор "Сател Українка".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 1 січня 2018 року слідчим суддею підозрюваному Оресту Фурдичко було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном 60 діб із альтернативою застави в 3 млн гривень, а його співучаснику - тримання під вартою з альтернативою застави в 1 млн гривень.

Заяву про вимагання хабара написав засновник «Сател Українка» і в подальшому саме він передавав Фурдичку гроші в машині, після чого відбулось затримання.

Наразі у справі є двоє підозрюваних Фурдичко і колишній директор «Сател Українка».

Джерело: "Судовий репортер"

 

1
Нравится
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: