Главная Блог ... Новости Судді – це п’ята колонна у боротьбі з корупцією: у Солом’янському районному суді м. Києва згоріло 150 справ НАБУ! Судді – це п’ята колонна у боротьбі з корупцією: у...

Судді – це п’ята колонна у боротьбі з корупцією: у Солом’янському районному суді м. Києва згоріло 150 справ НАБУ!

 • Автор: 

  Автор не указан

 • 0

 • 1

 • 1078

Отключить рекламу
Судді – це п’ята колонна у боротьбі з корупцією: у Солом’янському районному суді м. Києва згоріло 150 справ НАБУ! - tn1_suddi_tse_p_yata_kolonna_u_borotbi_z_koruptsieyu_u_solom_yanskomu_rayonnomu_sudi_m_kieva_zgorilo_150_sprav_nabu_575ecc2e05f17.jpg

Станом на 10 червня 2016 року у Солом’янському районному суді м.Києва знаходилося близько 150 процесуальних клопотань від детективів НАБУ, погоджених з прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, щодо яких ще не було винесено рішення або рішення було винесено, проте не було виготовлено відповідної ухвали. Протягом понеділка, 13 червня, офіційної інформації щодо неможливості розгляду вже поданих клопотань з боку суддів Солом’янського суду не надходило.

Крім того, до Солом’янського районного суду м. Києва детективами НАБУ та прокурорами САП було скеровано два обвинувальні акти. На даний час доля матеріалів проваджень з’ясовується.

На понеділок, 13 червня, детективи планували подати на розгляд більш ніж десять клопотань, два з яких мали особливе значення. Через пожежу план слідчих дій (обшуків) було зірвано, що змусить слідчих змінити тактику ведення розслідування.

Загалом у штатному режимі суд Солом’янського району м. Києва щоденно розглядав по декілька процесуальних клопотань, які стосувалися досудових розслідувань Національного антикорупційного бюро. Із початку 2016 року усього їх було розглянуто більше тисячі.

Згадайте новину: НАБУ разом с САП скерувало до суду обвинувальні акти щодо 8 служителів Феміди

Антикорупційне бюро закликає усі служби, задіяні у розслідуванні та усуненні наслідків пожежі у Солом’янському суді, вжити заходів для якнайшвидшого відновлення його роботи. У разі, якщо нормальна робота суду не буде поновлена найближчим часом, це матиме негативний вплив на якість та швидкість досудових розслідувань НАБУ.

Наголошуємо, що пожежа не зупинить НАБУ у розслідуванні корупційних злочинів, проте окремі процесуальні дії можуть бути відтерміновані.

Нагадуємо, що пожежа у Солом'янському райсуді сталася в ніч з 12 на 13 червня.

Бюро інформуватиме про подальший розвиток ситуації по мірі надходження офіційної інформації з боку Солом’янському районного суду та інших уповноважених органів.

Джерело: НАБУ

У самому Солом'янському суді вказують, що в результаті пожежі постраждали матеріали з кримінальної канцелярії, де зберігаються вже розглянуті кримінальні провадження. Про це розповів прес-секретар суду Микола Мар’єв.

"Найбільше пошкоджені матеріали кримінальних проваджень, які були розглянуті у попередні роки роботи суду, які зберігалися у кримінальній канцелярії. Всі інші справи, в принципі, не постраждали", - сказав він.

За його словами "в кримінальній канцелярії зберігаються справи, які у же були розглянуті. Тобто, по яким уже було кінцеве судове рішення, вирок, ухвала суду тощо", - сказав він.

На питання, чи постраждали якісь матеріали, які були надіслані НАБУ, прес-секретар сказав: "не постраждали".

Мар'єв розповів, що роботу "у повному обсязі" суд планують відновити вже у вівторок.

"Одне з приміщень суду працює в оперативному режимі. І сьогодні-завтра ми організуємо роботу в іншому приміщені для того щоб продовжити роботу суду і здійснювати розгляд справ", - сказав він.

 • 1078

  Просмотров

 • 1

  Коментарии

 • 1078

  Просмотров

 • 1

  Коментарии


 • Отключить рекламу

  Дурной пример заразителен!)) Скоро начнется по всей стране!)))

  14.06.2016 11:34

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст