24.02.2016    Просмотров:  842
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Суд ухвалив вирок за пост в соцмережі – не робимо в інтернеті того, що не можна робити в житті

Суд ухвалив вирок за пост в соцмережі – не робимо в інтернеті того, що не можна робити в житті - sud_uhvaliv_virok_za_post_v_sotsmeregi_ne_robimo_v_interneti_togo_shcho_ne_mogna_robiti_v_gitti_56cda8b9117c2.jpg

Зарічний районний суд м. Суми визнав особу винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 109 Кримінального кодесу (публічні заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу та до захоплення державної влади в Україні) за розміщення нею відповідних постів у соцмережі «Вконтакте».

До такого рішення у справі №591/442/16-к суд дійшов 2 лютого 2016 р.

У судове засідання було подано угоду про визнання винуватості від 29 січня 2016 року згідно з якою особа визнала свою винуватість у вчиненні злочину. Суд таку угоду затвердив, визнав особу винною та призначив покарання із застосуванням ст.69 КК України у вигляді штрафу у розмірі 8500 гривень, без конфіскації майна. Водночас системний блок як знаряддя злочину вирішено конфіскувати.

Згадайте новину: Суд оштрафовал интернет-магазин за отсутствие украинской раскладки на ноутбуке

Вся справа в пості в ВК наступного змісту: “На добраніч, не дамо відродитись совку, не дамо толерантній Європі змусити нас прийняти біженців. Повалимо уряд і встановимо ОСОБА_3 на чолі із повстанцями”. Як відзначено в рішенні суду, відповідна інформація була опублікована в мережі16.09.2015 року о 18:50. Згодом, діючи повторно, особа опублікувала соцмережі ще кілька постів щодо партизанської боротьби, повалення влади тощо.

Згадайте новину: Хабарник Ігор Мосийчук визнав себе винним

Згідно з висновком судової експертизи писемного мовлення №10007 від 10.11.2015 року зазначені висловлювання є публічними, прямими закликами до користувачів соціальної мережі підійматися до збройної народної боротьби в умовах підпілля проти керівних державних органів або осіб, які мають урядові повноваження аби повалити існуючу владу.

Джерело:З&Б

Згадайте новину: Потерпілий, якому зброєю погрожував п’яний суддя Оберемко раптово відмовився від обвинувачення і суд закрив справу 

2
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: