Модульні меблі стають все більш популярними. Такі набори не тільки дають простір для фантазії. Вони дозволяють значно економити кошти, оскільки ви можете самостійно вибрати ті елементи, які вам дійсно необхідні, замість того, щоб купувати весь комплект.
Широкий асортимент функціональних і модних модульних блоків для кухонь ви знайдете на fayni-mebli.com.
Модульні кухонні гарнітури є справді унікальними. Адже кількість тумб, навісних пеналів та полиць вибирає сам покупець. А це є гарантією того, що абсолютно кожен елемент, який входить до набору, буде задіяний, а, значить, принесе максимальну користь. Та й витрачатися на те, що вам не потрібно (або те, на що не вистачає місця) не доведеться.
Але це ще не все! Модульні блоки для кухні прекрасно виглядатимуть у будь-якому, навіть найбільш нестандартному приміщенні. На такій кухні дуже зручно та приємно готувати. За бажанням, ви в будь-який момент можете поміняти елементи місцями, тим самим створюючи новий інтер'єр. Модулі дозволяють без проблем використовувати вбудовану побутову техніку. Набірна кухня виглядає модно і красиво, а її установка займає зовсім небагато часу – в межах одного дня.
Подібно традиційним гарнітурам, модульні кухні також відрізняються видами фасадів та конфігурацією. Таким чином, за типом фасаду модулі можуть бути розсувним і нерозсувними, а за формою розташування – лінійними, кутовими, паралельними, острівними та півострівними, а також П-образними. І якщо вид фасаду, перш за все, залежить від ваших особистих смакових переваг, то на розташування гарнітура впливає, головним чином, форма приміщення, а також його площа.
Так, у невеликих квадратних кухнях меблі зазвичай розташовують кутовим способом. Якщо кухня має середні або невеликі розміри та прямокутну форму, то тут найкраще підійде лінійне (пряме) розташування. Ну, а острівні кухні – зрозуміло ж, є прерогативою просторих, квадратних приміщень.
Сучасні виробники меблів для виготовлення набірних кухонних гарнітурів використовують такі матеріали як деревно-стружкові плити, МДФ, натуральне дерево, пластик. Часто матеріали комбінують між собою (наприклад, фасад виготовляють з деревини, а корпус – із МДФ).
До речі, для декорування фасадів часто використовують такі види оздоблення як фарбування, шпонування, ламінування, постформінг.
Наприкінці хотілось б додати: перш, ніж почати використовувати ту чи іншу модель, бажано ознайомитися з правилами експлуатації меблів з того матеріалу, який ви обрали – так ви подовжите термін служби виробу та збережете його презентабельний зовнішній вигляд.
Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.
Полный текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Все права защищены.