Главная Блог ... Новости Стала відома ступінь пошкодження "Комуни": опубліковано супутникові фото Стала відома ступінь пошкодження "Комуни"...

Стала відома ступінь пошкодження "Комуни": опубліковано супутникові фото

 • 0

 • 0

 • 59

Отключить рекламу

Опубліковані супутникові знімки, які показують ступінь пошкодження рятувального судна "Комуна", по якому було завдано удару 21 квітня в порту тимчасово окупованого Севастополя.

Як повідомляє телеграм-канал "Кримський вітер" із посиланням на фото, опубліковані OSINT-аналітиком MT Anderson, "Комуна", схоже, не зазнала значних ушкоджень, а також не змінила свою позицію біля пірсу.

Про це свідчать супутникові знімки за 20 квітня (до ракетного удару) і 22 квітня (наступної доби після удару).

Опубліковано супутникові знімки "Комуни" після удару / фото MT Anderson

Водночас БДК проєкту 775 і сторожовий корабель проєкту 1135 "Буревісник", що стояли поруч із "Комуною", тепер переміщені в інші місця.

Крім того, поруч із "Комуною" з'явився розвідкорабель "Іван Хурс", який з кінця березня стояв у ремонті в 13-му СРЗ ЧФ у Кілен-бухті. "Іван Хурс" був пошкоджений під час ракетної атаки в ніч з 23 на 24 березня.

Удар по рятувальному судну "Комуна" - що відомо

Як повідомляв УНІАН, ЗСУ 21 квітня вразили рятувальне судно російського флоту "Комуна" крилатою ракетою "Нептун". Це був найстаріший діючий військовий корабель у світі, що виконує завдання на передовій лінії.

Водночас у Defense Express зазначали, що "Комуна", можливо, і не була метою атаки на бухту Севастополя. Через незвичайну конструкцію "Комуна" на радарах виглядає як потужний корабель. Ймовірно, судно вразила ракета з особливістю наведення саме на найбільшу ціль.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
 • 59

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 59

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст