7
1
4424
Стати мільйонером в 30 років можливо, і для цього вам зовсім не обов`язково вигравати в лотерею або зривати джек-пот в казино. Є й інші способи досягти такого фінансового результату, якими скористалися багато людей. Щоб допомогти вам досягти фінансового успіху, ми зібрали важливі поради від людей, які стали мільйонерами в молодому віці. Ми не можемо вам гарантувати статус мільйонера вже завтра, але знання цих секретів вам точно не зашкодить.
Зосередьтеся на зароблянні грошей
У сьогоднішніх економічних умовах ви не можете забезпечити свій шлях до статусу мільйонера, зробивши його повністю безпечним, - говорить Грант Кардон. Він пройшов шлях від величезних боргів в 21 до першого мільйона в 30. Перше, що вам потрібно зробити, - це зосередитися на збільшенні своїх доходів. Слідуйте за грошима, і це змусить вас контролювати доходи і бачити нові можливості.
Заробляти більше грошей? Часто це легше сказати, ніж зробити. Але багато людей використовують різні варіанти.
Вспомните новость: Forbes назвал самых богатых IT-миллиардеров мира
Економте заради інвестування
Єдина причина, заради якої варто економити гроші, - це інвестувати їх. Помістіть зекономлені гроші на недоторканний рахунок. Ніколи не використовуйте їх, навіть якщо ситуація здається вам надзвичайною. Це змусить вас продовжувати слідувати крок за кроком до збільшення доходу. Грант Кардон каже, що він відчуває себе розореним, принаймні, двічі в рік, оскільки всі його гроші інвестовані в підприємства, і до них у нього немає прямого доступу.
Насправді інвестувати не так складно, як нам здається. Найпростішою відправною точкою є пенсійні накопичення. Далі слід розглянути питання про інвестування в акції, індексні фонди та інвестиційні платформи.
Ключ до постійної економії грошей - в тому, щоб зробити цей процес автоматичним. Таким чином, ви ніколи не будете бачити ці гроші як то, від чого вам слід відмовитися, і навчитеся жити без них.
Зверніться по допомогу
У певний момент в бізнесі неможливо зростати далі, якщо ви не візьмете стількох людей. Про це говорить Даніель Аллі, який став мільйонером менш ніж за п`ять років. Можливо, прохання про допомогу - це не найсильніша ваша сторона, але ви повинні зробити це. Аллі говорить, що всього за кілька місяців йому знадобилися адвокат, редактор, особистий тренер, шеф-кухар на неповний робочий день та інші співробітники. На перших порах це коштувало йому цілий статок, але саме вони допомогли йому досягти позначки в один мільйон. Більшість людей не хочуть просити про допомогу, оскільки їх его заважає їм це зробити.
Згадайте новину: Названо найбагатшого жителя України у 2015 році
Прохання про допомогу виходить за рамки найму потрібних людей. Ви не повинні боятися фінансувати своє майбутнє з кишень інших людей.
Світовий вищий клас вірить у використання чужих грошей. Багаті люди знають, що необхідно використовувати гроші інвесторів для просування своєї справи. Питання полягає в тому, що саме насправді варто робити: купувати, інвестувати або заробляти.
приймайте рішення
"Уникайте стану виснажених", - Так говорить Такер Хьюз, який став мільйонером у 22. Вашу увагу є ключовим щоденним ресурсом, і воно дуже сильно впливає на вашу продуктивність. Незалежно від вашої розумової витривалості, якщо ви працюєте в протягом тривалого часу, завжди є поріг, коли ви втомлюєтеся, і ваші подальші зусилля стають неефективними.
Зберігайте вашу розумову силу, приймайте легко оборотні рішення якомога швидше і плануйте активні дії. Так ви зможете виконувати прості завдання на автопілоті. Ви повинні знати, що надіти, як працювати і що є навіть на наступному тижні.
Хьюз не єдиний, хто вважає, що секрет успіху в рішучості. Після вивчення історій життя більше 500 мільйонерів журналіст і автор Наполеон Хілл виявив, що всі вони вважали важливим це якість.
Аналіз життя кількох сотень людей, які змогли заробити більше мільйона, розкриває той факт, що кожен з них мав звичку швидко приймати рішення. Про це Хілл пише у своїй книзі «Думай і багатій».
Вспомните новость: Марк Цукерберг с женой готовы отдать 99% акций Facebook для того чтобы изменить мир к лучшему
Чи не випендрюватися, а показуйте
Ардон каже, що не купував собі перше розкішних годинників і автомобіля до того часу, поки його підприємства і інвестиції не стали виробляти безліч захищених джерел доходу. Ви повинні бути відомі серед інших своєю діловою етикою, а не дрібничками, які ви купуєте.
Вам потрібно натхнення, щоб економити більше і витрачати менше? Ви завжди можете скористатися порадами і стратегіями звичайних людей, які завдяки такому походу до життя змогли досягти фінансового успіху.
Приймайте правильні ризики і дійте
Перш ніж досягти позначки в мільйон, ви повинні прийняти багато ризиків. Це вимагає багато віри як в себе, так і в інших, але це потрібно робити. Те, чого ви хочете досягти, в кінцевому рахунку відбудеться, тільки якщо ви в це повірите. Ви повинні приймати великі ставки в своєму житті, іноді навіть не знаючи, до чого це призведе. Проте це окупиться, коли ви досягнете своєї мети, навіть якщо в процесі доведеться спалювати мости.
Ви не зможете стати найбагатшим, якщо у вас низькі очікування. Успішні люди повинні думати по-крупному і грати на перемогу.
Щоб виграти в будь-якому аспекті життя, необхідно ризикувати і виходити за рамки свого комфорту. Саме це і відрізняє звичайне життя від насиченої - говорить мільйонер Т. Харв Екер, який вивчав історію життя неймовірно багатих людей, перш ніж випустити свою книгу «Секрети мислення багатих».
Інвестуйте в себе
Найбезпечніша інвестиція, яку ви можете зробити, це вклад у власне майбутнє. Читайте принаймні 30 хвилин в день, слухайте відповідні подкасти під час водіння або шукайте наставника. Ви не просто повинні бути майстром у своїй області. Важливо бути освіченою людиною, яка здатна говорити практично про будь-якому предметі, будь то фінанси, політика або спорт. Споживайте знання, як повітря, і поставте своє бажання навчатися на перше місце. Багато сучасні успішні люди не забувають про читанні. Наприклад, Уоррен Баффет 80% свого робочого часу присвячує читанню.
Вспомните новость: Новые украинские феодалы Гереги: заключена крупная аграрная сделка на сумму 30 млн. дол. США
Вдосконалюйте свої навички і співпрацюйте з іншими людьми
Людина, яка хоче побудувати власний стан, повинен удосконалювати навички спілкування з людьми точно так же, як і вміння виробляти стратегію. Більшість людей втрачає свої позиції і можливості в житті саме через цю помилку.
Мільярдер Марк Кубан якось сказав, що люди ненавидять мати справу з дурнями. Завжди краще бути хорошим, ніж недалеким. Врахуйте це.
Існує тонка грань між успішним взаємодією з іншими і станом слабкості. В процесі заробляння першого мільйона ви зрозумієте, що взаємодія і співробітництво з іншими людьми є найголовнішим фактором. Ніхто не може стати мільйонером, не навчившись правильно спілкуватися з людьми. Ви повинні бути готові до того, що кращі друзі можуть зрадити вас, а сім`я - відвернутися.
Прагніть більшого
Найгірша фінансова помилка, яку ви можете зробити, це не думати про щось більше. Ви повинні прагнути заробити 10 мільйонів, а не один. Ви повинні націлюватися на більшу, ніж один мільйон. На цій планеті не бракує грошей - є мало людей, які можуть дозволити собі думати про щось значне.
Джерело: Faqukrs
Просмотров
Коментарии
Просмотров
Коментарии
Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях
Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис
На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение
Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу
Просмотров:
179
Коментарии:
0
Просмотров:
134
Коментарии:
0
Просмотров:
159
Коментарии:
0
Просмотров:
141
Коментарии:
0
Просмотров:
539
Коментарии:
0
Просмотров:
576
Коментарии:
0
Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.
Полный текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Все права защищены.
Мотивуюча стаття, але хотілося б, щоб автор слідкував за граматикою.