Главная Блог ... Новости Росія не створила ударне угруповання для вторгнення в Україну – міністр оборони Резніков Росія не створила ударне угруповання для вторгненн...

Росія не створила ударне угруповання для вторгнення в Україну – міністр оборони Резніков

Отключить рекламу
Росія не створила ударне угруповання для вторгнення в Україну – міністр оборони Резніков - 34d70067e531236d3066cb6193215479.jpg

Російська Федерація не створила жодного ударного угруповання, яке могло б використовуватися для вторгнення в Україну.

Про це сказав міністр оборони Олексій Резніков у парламенті після закритої наради з лідерами фракцій та спікером Ради.

"Станом на сьогодні, ударного угруповання, яке могло б зробити силове вторгнення в Україну, Російські Збройні сили не створили. Тому підстав вважати, що завтра буде вторгнення, не існує. З погляду військових. Це не означає, що вони не будуть розвиватися, є загрози", – сказав він.

За словами міністра оборони, скупчення російських військ майже таке саме, як і у квітні 2021 року. Наразі поблизу кордонів України РФ розмістила приблизно 109-тисячну армію.

"Наші розвідки встановлюють факти накопичення підрозділів Збройних Сил Російської Федерації вздовж наших кордонів на постійній основі. Факти, що фіксуються нашою розвідкою, та факти, що фіксуються розвідками наших країн-партнерів, вони абсолютно збігаються, та оцінки дещо різні", – зазначив Резніков.

За його словами, люди звикли накручувати себе та висвітлювати у своїх головах негативні сценарії через брак інформації.

"Це йде від наших предків", – підсумував Резніков.

Загроза вторгнення РФ в Україну

 • Останнім часом дедалі частіше стали звучати заяви про те, що Росія може розпочати вторгнення в Україну будь-якої миті. Така думка ґрунтується на тому, що Росія стягує свої війська до кордонів України – там уже зібралася більш ніж 100-тисячна армія. ЗМІ навіть опублікували карту місць дислокації російських військ.
 • У міністерстві закордонних справ Британії заявили, що Росія хоче привести до влади в Україні колишнього депутата Євгена Мураєва на фоні планів вторгнення в країну. Там також зазначили, що Росія має знизити ескалацію, покласти край своїм кампаніям агресії й дезінформації та піти шляхом дипломатії.
 • До того ж, джерело, знайоме з даними британської та американської розвідки, підтвердило, що США мають такі ж докази, як і Велика Британія, щодо змови Росії.
 • Водночас, секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов сказав, чи є привід для паніки.
 • А CNN дізналися, як Росія почне бойові дії в Україні. За їхніми даними, війська зайдуть під чужим прапором.

Секретар СНБО Данілов розповів, як Україна дізнається про напад Путіна

На сьогодні немає підстав для того, щоб стверджувати про повномасштабний наступ на Україну.

Про це сказав секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов на брифінгу за підсумками засідання РНБО, яке транслював телеканал "Україна 24" .

"Давайте спочатку про повномасштабний наступ. Ми ще раз наголошуємо – ми не бачимо на сьогодні жодних підстав для того, щоб були ствердження про повномасштабний наступ на нашу країну. Це неможливо зробити навіть фізично", – сказав він.
Переміщення Росії

За його словами, переміщення військ Російської Федерації на території РФ справді є:

"Ми їх фіксуємо, але для нас це не дивно. Це, можливо, новина для іноземних партнерів, що вони, зрештою, побачили, що там є війська Російської Федерації, що вони пересуваються".
"Спокійний режим"

Також Олексій Данілов зазначив, що в Україні є система оповіщення, і українцям не треба лякати себе.

"Спокій, спокій і ще раз спокій. При необхідності у нас є загальнонаціональна система оповіщення. Ми нічого приховувати не будемо – ви бачите, що ми всі процеси виносимо на ваш розсуд і з будь-якої нагоди готові комунікувати... Ми вам даємо чіткі та зрозумілі відповіді на всі питання", – розповів Данілов.

Він заявив, що в Україні все працює у спокійному режимі:

"Є чітке розуміння, що у нас є Кабінет міністрів, є всі органи влади, обласні державні адміністрації, місцева влада. У нас усе працює у тому спокійному режимі, як і має працювати. Якщо буде якийсь форс-мажор, ми чітко розуміємо , що потрібно робити. Це наша функція, є відповідні циркуляри та документи. Нам не потрібно лякати себе".

Що ще казав Данілов

Секретар РНБО Олексій Данілов в інтерв'ю ВВС прокоментував евакуацію дипломатів з України та назвав причини такого рішення. За його словами, для тих, хто евакуював своїх представників, важливіша не демократія, а гроші.

"Представники ЄС сьогодні зробили заяви, що не бачать підстав для евакуації своїх дипломатів. Ще раз наголошую: відбувається дуже багато різних процесів, кожна країна насамперед вирішує свої власні питання. Чи перебуває сьогодні демократія у світі під загрозою? Так. Тому що сьогодні гроші , на жаль, у багатьох випадках виграють", – наголосив він.

Нагадаємо, Олексій Данілов заявив, що в українців сьогодні немає приводів для паніки у зв'язку з російською загрозою.

"Останнім часом відбувається багато інформаційних подій у нашій країні. Дуже багато парамілітарної белетристики з'являється у засобах масової інформації", – сказав він.

Загроза повномасштабної війни з Росією

Останнім часом дедалі частіше стали звучати заяви про те, що Росія може розпочати вторгнення в Україну будь-якої миті. Така думка ґрунтується на тому, що Росія стягує свої війська до кордонів України – там уже зібралася більш ніж 100-тисячна армія. ЗМІ навіть опублікували карту місць дислокації російських військ .

У розслідувальній групі Conflict Intelligence Team зазначали, що з двох бригад Східного військового округу РФ на західний напрямок перекидаються "Іскандери" (ракетний комплекс; основне призначення – знищення систем ППО та ПРО, а також найважливіших об'єктів, що прикриваються ними, на відстані до 500 км – Ред.). За деякими даними, російські ракетні комплекси прямують до України.

Тим часом у CNN дізналися, як Росія почне бойові дії в Україні . За їхніми даними, війська зайдуть під чужим прапором.

 • 1991

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1991

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст