Главная Сервисы для юристов ... Законы Про застосування спеціальних заходів щодо імпорту в Україну Стаття 14. Процедура застосування заходів нагляду щодо імпорту в Україну Стаття 14. Процедура застосування заходів нагляду ...

Стаття 14. Процедура застосування заходів нагляду щодо імпорту в Україну

Про застосування спеціальних заходів щодо імпорту в Україну (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
  • 472

    Просмотров

  • 472

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    1. Якщо у процесі спеціального розслідування Міністерством встановлюється загроза заподіяння значної шкоди, Комісія під час проведення цього розслідування за поданням Міністерства приймає рішення про застосування заходів нагляду, передбачених статтею 15 цього Закону. Це рішення приймається Комісією простою більшістю голосів.

    2. Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну митну політику, відповідний орган виконавчої влади або національний товаровиробник надають Міністерству інформацію про тенденції зростання обсягу імпорту в Україну товару (товарів) незалежно від країни походження та експорту, який загрожує національному товаровиробнику заподіянням значної шкоди. На підставі цих відомостей Міністерство готує інформацію про наявність зазначеної загрози та подає цю інформацію Комісії.

    {Частина друга статті 14 із змінами, внесеними згідно із Законом № 3028-IV від 01.11.2005 }

    3. На вимогу члена Комісії або за ініціативою Міністерства у проміжок часу, який дає змогу дотримувати строків, встановлених цим Законом, але не пізніше десятого робочого дня від дня одержання Міністерством інформації, зазначеної у частині другій цієї статті, та до дати застосування заходів нагляду Комісія повинна провести засідання для розгляду зазначеної інформації та прийняти рішення за результатами такого розгляду.

    4. За результатами розгляду, проведеного відповідно до частини третьої цієї статті, Комісія з урахуванням національних інтересів простою більшістю голосів приймає рішення про запровадження режиму нагляду або режиму регіонального нагляду.

    5. Якщо Комісією встановлено недоцільність запровадження на всій території України режиму нагляду за імпортом, вона може прийняти рішення про запровадження режиму регіонального нагляду за імпортом в Україну в одному або кількох регіонах України.

    6. Про рішення Комісії, прийняте відповідно до цієї статті, Міністерство за дорученням Комісії інформує Кабінет Міністрів України та центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну митну політику, або відповідний орган виконавчої влади, а також публікує відповідне повідомлення у газеті.

    7. Строк застосування заходів нагляду є обмеженим і не може перевищувати строку проведення спеціального розслідування.

    {Частина сьома статті 14 в редакції Закону № 3028-IV від 01.11.2005 }

    8. У разі запровадження режиму нагляду або регіонального нагляду центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну митну політику, до десятого числа кожного місяця подає Комісії та Міністерству відповідну інформацію про загальну вартість товару, що розраховується відповідно до базисних умов поставки CIF-кордон України, та обсяг товару згідно з дозволами на імпорт, виданими Міністерством та підтвердженими центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну митну політику, протягом попереднього періоду.

    Базисні умови поставки визначаються відповідно до Міжнародних правил тлумачення комерційних термінів "Інкотермс".

    {Абзац другий частини восьмої статті 14 в редакції Закону № 5060-VI від 05.07.2012 }

    Якщо товар має специфічні споживчі характеристики або якщо на ринку України склалася специфічна ситуація, періодичність подання інформації, зазначеної в абзаці першому цієї частини, може бути змінена Комісією за поданням Міністерства.

    Ця інформація повинна містити відомості про товар та країну його походження. Інші відомості можуть подаватися, якщо це визначено відповідним рішенням Комісії.

    {Стаття 14 із змінами, внесеними згідно із Законом № 440-IX від 14.01.2020 }

    Предыдущая

    14/21

    Следующая
    Добавить в избраное
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст