Стаття 22. Голова Вищої ради правосуддя

Про Вищу раду правосуддя (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
  • 1815

    Просмотров

  • 1815

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    1. Голова Вищої ради правосуддя обирається з членів Вищої ради правосуддя строком на два роки.

    2. Голова Вищої ради правосуддя обирається на засіданні Вищої ради правосуддя таємним голосуванням шляхом подання бюлетенів з будь-якою кількістю кандидатур, запропонованих членами Вищої ради правосуддя.

    3. Рішення про обрання Голови Вищої ради правосуддя вважається ухваленим, якщо за нього проголосувало більше половини від конституційного складу Вищої ради правосуддя.

    4. Порядок проведення голосування встановлюється Вищою радою правосуддя.

    5. До повноважень Голови Вищої ради правосуддя належать:

    1) організація роботи Вищої ради правосуддя, призначення засідань та головування на них;

    2) координація роботи органів Вищої ради правосуддя;

    3) направлення Президентові України подання Вищої ради правосуддя про призначення судді на посаду;

    4) підписання ухвалених Вищою радою правосуддя актів, протоколів засідань;

    5) загальне керівництво секретаріатом Вищої ради правосуддя;

    6) погодження призначення на посади та звільнення з посад працівників секретаріату, застосування до них заходів заохочення, дисциплінарного впливу, вирішення або порушення в установленому порядку питання про присвоєння рангів державним службовцям секретаріату Вищої ради правосуддя;

    7) розпорядження бюджетними асигнуваннями на утримання і забезпечення діяльності Вищої ради правосуддя;

    8) представництво Вищої ради правосуддя у відносинах з іншими органами та установами у системі правосуддя, органами державної влади та органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, органами влади іноземних держав та міжнародними організаціями.

    6. Голова Вищої ради правосуддя здійснює також інші повноваження, визначені законом.

    7. Голова Вищої ради правосуддя з питань, що належать до його адміністративних повноважень, видає накази і розпорядження.

    8. У разі ненабуття Вищою радою правосуддя повноважності здійснення повноважень, визначених пунктами 5-7 частини п’ятої цієї статті, покладається на керівника секретаріату Вищої ради правосуддя, а у разі необрання Голови Вищої ради правосуддя або його заступника - на члена Вищої ради правосуддя, який є найстаршим за віком.

    Предыдущая

    23/81

    Следующая
    Добавить в избраное
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст

    Приймаємо до оплати