Главная Сервисы для юристов ... Законы Про вищу освіту Стаття 39. Органи громадського самоврядування закладів вищої освіти Стаття 39. Органи громадського самоврядування закл...

Стаття 39. Органи громадського самоврядування закладів вищої освіти

Про вищу освіту (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
  • 3754

    Просмотров

  • 3754

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    1. Вищим колегіальним органом громадського самоврядування закладу вищої освіти є загальні збори (конференція) трудового колективу, включаючи виборних представників з числа студентів (курсантів).

    2. Порядок скликання і прийняття рішень вищого колегіального органу громадського самоврядування визначається статутом закладу вищої освіти.

    3. У вищому колегіальному органі громадського самоврядування повинні бути представлені всі категорії учасників освітнього процесу закладу вищої освіти. При цьому не менш як 75 відсотків складу делегатів (членів) виборного органу повинні становити наукові, науково-педагогічні та педагогічні працівники закладу вищої освіти, які працюють у цьому закладі на постійній основі, і не менш як 15 відсотків - виборні представники з числа студентів (курсантів), які обираються студентами (курсантами) шляхом прямих таємних виборів.

    4. Вищий колегіальний орган громадського самоврядування скликається не рідше одного разу на рік.

    5. Вищий колегіальний орган громадського самоврядування:

    1) погоджує за поданням вченої ради закладу вищої освіти статут закладу вищої освіти чи зміни (доповнення) до нього;

    2) заслуховує щороку звіт керівника закладу вищої освіти та оцінює його діяльність;

    3) обирає комісію з трудових спорів відповідно до законодавства про працю;

    4) розглядає за обґрунтованим поданням наглядової або вченої ради закладу вищої освіти питання про дострокове припинення повноважень керівника закладу вищої освіти;

    5) затверджує правила внутрішнього розпорядку закладу вищої освіти і колективний договір;

    6) розглядає інші питання діяльності закладу вищої освіти.

    6. Органом громадського самоврядування навчально-наукового інституту (факультету) є збори (конференція) трудового колективу навчально-наукового інституту (факультету), включаючи виборних представників з числа осіб, які навчаються у закладі вищої освіти.

    7. Порядок скликання органу громадського самоврядування навчально-наукового інституту (факультету) та його діяльності визначається статутом закладу вищої освіти.

    8. В органі громадського самоврядування навчально-наукового інституту (факультету) повинні бути представлені всі категорії працівників навчально-наукового інституту (факультету) та виборні представники з числа осіб, які навчаються у навчально-науковому інституті (на факультеті). При цьому не менш як 75 відсотків складу делегатів (членів) виборного органу повинні становити наукові та науково-педагогічні працівники навчально-наукового інституту (факультету) і не менш як 15 відсотків - виборні представники з числа студентів (курсантів), які обираються студентами (курсантами) шляхом прямих таємних виборів.

    9. Збори (конференція) учасників освітнього процесу навчально-наукового інституту (факультету) скликаються не рідше одного разу на рік.

    10. Орган громадського самоврядування навчально-наукового інституту (факультету):

    1) оцінює діяльність керівника навчально-наукового інституту (факультету);

    2) затверджує річний звіт про діяльність навчально-наукового інституту (факультету);

    3) подає керівнику закладу вищої освіти пропозиції щодо відкликання з посади керівника навчально-наукового інституту (факультету) з підстав, передбачених законодавством України, статутом закладу вищої освіти, укладеним з ним контрактом;

    4) обирає виборних представників до вченої ради навчально-наукового інституту (факультету);

    5) обирає делегатів до вищого колегіального органу громадського самоврядування закладу вищої освіти.

    Предыдущая

    41/82

    Следующая
    Добавить в избраное
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст

    Приймаємо до оплати