Главная Сервисы для юристов ... Законы Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку Стаття 76. Строк позову щодо справ про відшкодування ядерної шкоди Стаття 76. Строк позову щодо справ про відшкодуван...

Стаття 76. Строк позову щодо справ про відшкодування ядерної шкоди

Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
  • 672

    Просмотров

  • 672

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    Право на подання позову про відшкодування ядерної шкоди, заподіяної життю і здоров'ю особи, не обмежується строком давності.

    {Частина перша статті 76 із змінами, внесеними згідно із Законом № 684/97-ВР від 03.12.97 }

    Право на подання позову про відшкодування ядерної шкоди, заподіяної майну або навколишньому природному середовищу, діє протягом десяти років з дня заподіяння шкоди.

    Якщо ядерна шкода заподіяна ядерним інцидентом, пов'язаним з ядерним матеріалом, який під час цього ядерного інциденту був викрадений, загублений, викинутий чи залишений без догляду, період, встановлений згідно з частиною другою цієї статті, відраховується з дня виникнення цього ядерного інциденту, але ні в якому разі не повинен перевищувати двадцяти років з дня крадіжки, втрати, викидання чи залишення ядерного матеріалу без догляду.

    {Статтю 76 доповнено частиною третьою згідно із Законом № 684/97-ВР від 03.12.97 }

    Право на відшкодування ядерної шкоди, передбачене частинами другою і третьою цієї статті, втрачає силу, якщо позов не подано протягом трьох років від дня, коли особа, якій завдано ядерної шкоди, знала або мала знати про таку шкоду і про оператора, який є відповідальним за цю шкоду, за умови, що періоди, встановлені згідно з частинами другою і третьою цієї статті, не будуть перевищені.

    {Статтю 76 доповнено частиною четвертою згідно із Законом № 684/97-ВР від 03.12.97 }

    Предыдущая

    79/93

    Следующая
    Добавить в избраное
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст