Стаття 4. Тимчасова спеціальна комісія

Про відновлення довіри до судової влади в Україні (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
  • 851

    Просмотров

  • 851

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    1. Тимчасова спеціальна комісія здійснює свою діяльність у формі засідань, які фіксуються протокольно.

    2. Тимчасова спеціальна комісія здійснює свою діяльність на підставі цього Закону, відповідно до Регламенту Тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів судів загальної юрисдикції, що затверджується на першому засіданні Тимчасової спеціальної комісії.

    3. З метою реалізації цього Закону утворюється Тимчасова спеціальна комісія у складі 15 членів.

    4. Пленум Верховного Суду України обирає до Тимчасової спеціальної комісії п’ять членів з числа суддів у відставці, які протягом останніх п’яти років перебування на посаді судді не обіймали адміністративних посад у судах, а також не є членами жодної політичної партії.

    5. Урядовий уповноважений з питань антикорупційної політики та Верховна Рада України призначають до Тимчасової спеціальної комісії по п’ять членів - представників громадськості, які є громадянами України та мають вищу юридичну освіту.

    6. Не можуть призначатися до складу Тимчасової спеціальної комісії народні депутати України, обрані до Верховної Ради України сьомого скликання, державні службовці, діючі судді, особи, які протягом останніх десяти років працювали на посадах у правоохоронних органах, притягалися судом до адміністративної відповідальності за корупційні правопорушення або до кримінальної відповідальності.

    7. Тимчасова спеціальна комісія на своєму першому засіданні затверджує Регламент Тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів судів загальної юрисдикції, який оприлюднюється на офіційному веб-сайті Вищої ради юстиції та в газеті "Голос України", обирає із свого складу голову, заступника голови і секретаря Тимчасової спеціальної комісії.

    8. Тимчасова спеціальна комісія вважається утвореною за умови призначення до її складу не менше дев’яти членів, про що робиться повідомлення на офіційному веб-сайті Вищої ради юстиції та в газеті "Голос України".

    9. Засідання Тимчасової спеціальної комісії є повноважним за умови присутності більшості від її загального складу.

    10. Тимчасова спеціальна комісія приймає рішення шляхом голосування більшістю від присутніх на засіданні.

    11. Гласність роботи Тимчасової спеціальної комісії забезпечується шляхом опублікування щомісячного звіту про результати її діяльності та повідомлення про дату, час, місце і порядок денний засідання Тимчасової спеціальної комісії, посаду, прізвище, ім’я, по батькові судді, щодо якого здійснюється перевірка, не пізніше ніж за п’ять днів до дня проведення засідання, на офіційному веб-сайті Вищої ради юстиції та/або в газеті "Голос України".

    12. Засідання Тимчасової спеціальної комісії проводяться з допуском представників медіа.

    13. Тимчасова спеціальна комісія діє при Вищій раді юстиції.

    14. Діяльність Тимчасової спеціальної комісії припиняється після закінчення строку, визначеного у статті 2 цього Закону, про що на офіційному веб-сайті Вищої ради юстиції робиться відповідне повідомлення. Зазначене повідомлення також публікується в газеті "Голос України".

    15. За членами Тимчасової спеціальної комісії на час здійснення повноважень зберігаються статус та місце їх постійної роботи. Зазначені особи на цей період звільняються від виконання своїх обов’язків за основним місцем роботи із збереженням загального та спеціального стажу.

    Предыдущая

    4/7

    Следующая
    Добавить в избраное
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст

    Приймаємо до оплати