Главная Сервисы для юристов ... Законы Про третейські суди Стаття 56. Порядок видачі виконавчого документа

Стаття 56. Порядок видачі виконавчого документа

Про третейські суди (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
  • 876

    Просмотров

  • 876

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    Заява про видачу виконавчого документа може бути подана до компетентного суду протягом трьох років з дня прийняття рішення третейським судом. Така заява підлягає розгляду компетентним судом протягом 15 днів з дня її надходження до суду. Про час та місце розгляду заяви повідомляються сторони, проте неявка сторін чи однієї із сторін не є перешкодою для судового розгляду заяви.

    При розгляді заяви про видачу виконавчого документа компетентний суд повинен витребувати справу з постійно діючого третейського суду, в якому зберігається справа, яка має бути направлена до компетентного суду протягом п’яти днів від дня надходження вимоги. У такому випадку строк вирішення заяви про видачу виконавчого документа продовжується до одного місяця.

    Ухвала про видачу виконавчого документа направляється сторонам протягом п’яти днів з дня її прийняття.

    Сторона, на користь якої виданий виконавчий документ, одержує його безпосередньо у компетентному суді.

    Після розгляду компетентним судом заяви про видачу виконавчого документа справа підлягає поверненню до постійно діючого третейського суду.

    Компетентний суд відмовляє в задоволенні заяви про видачу виконавчого документа, якщо:

    1) на день прийняття рішення за заявою про видачу виконавчого документа рішення третейського суду скасовано компетентним судом;

    2) справа, по якій прийнято рішення третейського суду, не підвідомча третейському суду відповідно до закону;

    3) пропущено встановлений цією статтею строк для звернення за видачею виконавчого документа, а причини його пропуску не визнані судом поважними;

    4) рішення третейського суду прийнято у спорі, не передбаченому третейською угодою, або цим рішенням вирішені питання, які виходять за межі третейської угоди. Якщо рішенням третейського суду вирішені питання, які виходять за межі третейської угоди, то скасовано може бути лише ту частину рішення, що стосується питань, які виходять за межі третейської угоди;

    5) третейська угода визнана недійсною компетентним судом;

    6) склад третейського суду, яким прийнято рішення, не відповідав вимогам статей 16-19 цього Закону;

    7) рішення третейського суду містить способи захисту прав та охоронюваних інтересів, які не передбачені законами України;

    8) постійно діючий третейський суд не надав на вимогу компетентного суду відповідну справу;

    9) третейський суд вирішив питання про права і обов’язки осіб, які не брали участь у справі.

    {Частину шосту статті 56 доповнено пунктом 9 згідно із Законом № 1076-VI від 05.03.2009 }

    Ухвала компетентного суду про відмову у видачі виконавчого документа, якщо вона не була оскаржена в апеляційному порядку, набирає законної сили після закінчення строку на апеляційне оскарження. У разі подання апеляції ухвала компетентного суду набирає законної сили після розгляду справи судом апеляційної інстанції.

    Сторони мають право протягом 15 днів після винесення компетентним судом ухвали про відмову у видачі виконавчого документа оскаржити цю ухвалу в апеляційному порядку. Після набрання законної сили ухвалою про відмову у видачі виконавчого документа спір між сторонами може бути вирішений компетентним судом у загальному порядку.

    Предыдущая

    56/59

    Следующая
    Добавить в избраное
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст