Главная Сервисы для юристов ... Законы Про порядок виділення в натурі Стаття 4. Особливості виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок єдиним масивом у спільну власність власникам земельних часток (паїв) Стаття 4. Особливості виділення в натурі (на місце...

Стаття 4. Особливості виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок єдиним масивом у спільну власність власникам земельних часток (паїв)

Про порядок виділення в натурі (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
  • 598

    Просмотров

  • 598

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    Особам, які мають право на виділення їм у натурі (на місцевості) двох чи більше земельних часток (паїв) із земель, що перебувають у користуванні одного сільськогосподарського підприємства, земельні ділянки за їх бажанням виділяються єдиним масивом.

    Громадянам (подружжю) та іншим особам, які подали до відповідної сільської, селищної, міської ради спільну заяву, підписану кожним із них, про виділення в натурі (на місцевості) належних їм земельних часток (паїв) єдиним масивом, виділяється одна земельна ділянка у спільну власність.

    {Частина друга статті 4 із змінами, внесеними згідно із Законом № 3993-IX від 08.10.2024 }

    {Стаття 4 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2498-VIII від 10.07.2018 }

    Предыдущая

    4/17

    Следующая
    Добавить в избраное
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст

    Приймаємо до оплати