401
0
6299
В англо-саксонських країнах спостерігається тенденція робити досить прості за формою і змістом юридичні документи, що часто представляють собою звичайну комп'ютерну роздруківку. При цьому державні органи дуже часто навіть не “заморочуються” про проставлення штампу або підпису.
У країнах континентального права – все якраз навпаки. Там полюбляють створювати прошиті стрічками документи з штампами, з позначками про сплату мита чи інших зборів,часто з водяними знаками і т. п., допоки документ не буде нагадувати англо-саксам товар з магазину сувенірів. Це – чисто культурна відмінність щодо оформленні офіційних документів.
Велика частина роботи європейського нотаріуса пов'язана з оформленням різного роду угод . Його робота також полягає і в тексту угоди, засвідченні підписів її сторін та в перевірці оплати держмита чи інших зборів.
Але, наприклад, в Великобританії Вам не потрібен нотаріус для здійснення операції з нерухомістю. Замість цього, просто засвідчується акт про передачу права власності двома незалежними громадянами. Якщо ж Ви хочете подати заяву під присягою, то Вам також не потрібно вдаватися до послуг нотаріуса. Замість цього, Ви використовуєте послуги соліситора або комісара з приведення до присяги, який є звичайним юристом.
В країнах континентального та англо-саксонського права (зокрема в США) абсолютно різні підходи до оволодіння професією нотаріуса.
Хочете в найкоротші строки стати справжнім державним нотаріусом? Тоді, без сумніву, Вам слід їхати до США, оскільки це саме та країна, де майже кожен її громадянин може запросто стати нотаріусом. Процедура дещо змінюється від штату до штату, але зазвичай необхідний, такий простий пакет документів: номер Соціального забезпечення, або документ про Американське громадянство, або «зелена» картка (Зелена карта) І все. У США досить легко отримати нотаріальну ліцензію а тому, нотаріальні послуги можна отримати навіть в супермаркетах чи копіювальних центрах. Логічний результат цього полягає в тому, що нотаріальне посвідчення розглядається, як проста, щоденна процедура, а робота американського нотаріуса зводиться, головним чином, до виконання двох задач:
· Прийняття і посвідчення заяв — у випадках, коли хтось являється до нотаріуса і заявляє або присягає, що якийсь документ є вірним.
· Засвідчення документів, коли документи завіряються в тому, що вони є справжніми копіями з оригіналів.
Найлегше стати нотаріусом в штатах з сільськогосподарською економікою, наприклад в Mісісіпі та Арканзас, де урядове регулювання діяльності нотаріусів найбільш лояльне. При цьому, який штат би Ви не вибрали, Ви просто повинні увійти в контакт з Державним департаментом у Капітолії цього штату, і з'ясувати більш докладіше щодо вимоги штату до документів кандидата. Зазвичай, потрібно пройти інтенсивний курс тривалістю близько (не смійтеся) двох тижнів ..., після закінчення якого Ви станете кваліфікованим нотаріусом.
Про процес входження в професію нотаріуса в США більш детально можна дізналися тут:
National Notary Association http://www.nationalnotary.org
9350 De Soto Ave.
P.O. Box 2402
Chatsworth, CA 91313-2402
USA
Однак не кажіть про це французькому,італійському, чи навіть українському нотаріусу. Бо, їм, довелося вивчати право принаймні шість років і потім далі робити свою нотаріальну кар'єру! І все це заради отримання бажаного права ставити штемпель на документах інших людей та організацій!
Джерело: http://www.notaries.com
Просмотров
Коментарии
Просмотров
Коментарии
Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях
Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис
На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение
Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу
Просмотров:
169
Коментарии:
0
Просмотров:
232
Коментарии:
0
Просмотров:
378
Коментарии:
0
Просмотров:
345
Коментарии:
0
Просмотров:
754
Коментарии:
0
Просмотров:
1208
Коментарии:
1
Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.
Полный текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Все права защищены.