Главная Блог ... Новости Про актуалізацію посадових окладів державних службовців та працівників патронатних служб в державних органах. Про актуалізацію посадових окладів державних служб...

Про актуалізацію посадових окладів державних службовців та працівників патронатних служб в державних органах.

Отключить рекламу
Про актуалізацію посадових окладів державних службовців та працівників патронатних служб в державних органах. - tn1_0_78669700_1583976700_5e6990fcc0163.jpg

Шановні друзі, сьогодні я створив петицію до Президента України про актуалізацію посадових окладів державних службовців та працівників патронатних служб в державних органах, прошу її підтримати!

Державою вже багато років застосовується принизлива система оплати праці державних службовців та працівників патронатних служб в державних органах, оплата праці яких залежить від суб’єктивної думки керівника державного органу, тобто містить корупційну складову, або від наявності фінансування видатків на зарплату в бюджеті, які відповідно до закону є захищеними.

Так наприклад, відповідно до Постанови КМУ №15 від 18.01.2017, у редакції Постанови КМУ №16 від 15.01.2020, на 2020 рік державою встановлено посадовий оклад спеціаліста державних органів, юрисдикція яких поширюється на територію одного або кількох районів, районів у містах, міст обласного значення в сумі 4204 грн.

Хіба можна в теперішній час на ці кошти існувати?

Це при тому, що мінімальна заробітна плата встановлена законодавством на 1 січня 2020 року становить 4723 грн. Далі посадовий оклад коригується на безліч надбавок суб’єктивного характеру, щоб зарплата держслужбовця не була нижче мінімальної. Це все приводить до того, що в одних органах або регіонах нараховуються суб’єктивним рішенням керівників премії і надбавки в розмірах 200%-500%, а в інших держслужбовці отримують мінімалку. При цьому, об’єктивні надбавки, які не залежать від волі керівника або наявності фінансування в бюджеті зовсім знівельовані. Така надбавка, наприклад, як за ранг державного службовця (різниця між рангами) становить всього 200 грн., хіба це є стимулюючим фактором для самовдосконалення і бажання кар’єрного зростання?

Разом з цим суб’єктивна надбавка за виконання особливо важливої роботи становить від 30500 грн. до 40500 грн., що сприяє тонізації реальних розмірів зарплат та містить корупційну складову. Держава повинна гарантувати належний об’єктивний розмір зарплати тих, хто на неї працює. Тому є необхідність перегляду системи оплати праці державних службовців та працівників патронатних служб в державних органах.

Основною складовою зарплати держслужбовців повинен становити актуальний реалістичний оклад, прив’язаний до мінімальної зарплати, який повинен коригуватися не незначні (до 30% всього) стимулюючі об’єктивні надбавки (за клас, ранг, вислугу, вчене звання, тощо) і не повинно бути надбавок, які не можливо об’єктивно оцінити.

Тому вважаю за необхідне перегляд системи оплати праці державних службовців та працівників патронатних служб в державних органах, встановивши посадовий оклад спеціаліста державних органів, юрисдикція яких поширюється на територію одного або кількох районів, районів у містах, міст обласного значення в розмірі, кратному 3-х – 5-ти розмірів мінімальної заробітної плати встановленої законодавством на 1 січня кожного року, а загальний розмір надбавок і премій не повинен перевищувати 30% від посадового окладу. Авторитет держави і державної служби залежить від здатності держави гарантувати держслужбовцям певні соціальні стандарти, від цього залежить і рівень компетентності останніх. Підтримайте дану петицію! Вона не передбачає ліквідацію державних органів або звільнення когось, її мета – привести оплату праці державних службовців в цивілізовані об’єктивні рамки, які не залежать від суб’єктивної думки керівництва або наявності фінансування!

https://petition.president.gov.ua/petition/88612?fbclid=IwAR2KXQp4DykQD-fk9EmwE-agFTQlNK5qi3ay7tIWxemMaWNpZLSLzKx4D2o

  • 6521

    Просмотров

  • 2

    Коментарии

  • 6521

    Просмотров

  • 2

    Коментарии


  • Поблагодарить Отключить рекламу

    Підвищення заробітної плати саме по собі не може вирішити проблему тотальної корупції в державних органах. Тільки ефективна робота правоохоронних і судових органів дозволяє досягнути бажаного результату. Ви наводите приклад нещасного держслужбовця, якого поставлено перед тяжким вибором, але ж далеко не всі вони такі янголи. Переважна більшість з них знає куди йде працювати і як вони будуть працювати. Якщо людині не вистачає коштів на життя, вона не виживе. Отже, "якимось чином" вистачає. Тому фактично Ви пропонуєте підвищити заробітну плату в більшості тим самим корупціонерам, які від своїх "схем" або виконання чиїхось "схем" зі своїм відсотком в разі відсутності за спиною "поліціонера" не відмовляться. Браво! Видаткова частина бюджету спостерігає за Вами з острахом і недовірою.

    12.03.2020 12:15

    Добре, а як тоді бути тим самим "янголам", котрі прийшли просто працювати, бажаючи при цьому гідної зарплати? Чекати, поки пересадять всіх "не янголів"?

    13.03.2020 18:49

    Оставьте Ваш комментарий:

    Добавить

    Другие наши сервисы:

    • Бесплатная консультация

      Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

    • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

      Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

    • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

      На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

    • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

      Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

    Популярные новости

    Смотреть все новости
    Смотреть все новости
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст