Стаття 67. Порядок проведення слухання

Про адміністративну процедуру (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
  • 855

    Просмотров

  • 855

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    1. Адміністративний орган запрошує на слухання учасників адміністративного провадження та осіб, які сприяють розгляду справи, в порядку, встановленому цим Законом.

    2. Слухання проводиться, як правило, в приміщенні адміністративного органу. За рішенням адміністративного органу слухання може проводитися в іншому місці, у тому числі в іншому населеному пункті в межах юрисдикції адміністративного органу.

    3. Слухання проводить посадова особа адміністративного органу.

    4. Перед початком слухання посадова особа адміністративного органу перевіряє явку і встановлює особи тих, хто з’явився, а також перевіряє повноваження представників. Особи, які не є учасниками адміністративного провадження та особами, які сприяють розгляду справи, можуть бути присутніми на слуханні лише з дозволу посадової особи адміністративного органу та за відсутності заперечень учасників адміністративного провадження.

    Посадова особа адміністративного органу роз’яснює учасникам адміністративного провадження їхні права та обов’язки, встановлені цим Законом, а також розглядає їхні клопотання.

    5. Слухання розпочинається з оголошення повідомлення про суть (зміст) справи.

    6. Під час слухання посадова особа адміністративного органу:

    1) заслуховує пояснення та зауваження учасників адміністративного провадження, пояснення осіб, які сприяють розгляду справи;

    2) розглядає отримані документи та відомості;

    3) перевіряє та оцінює зібрані докази;

    4) вчиняє інші дії, необхідні для з’ясування обставин справи.

    7. Порядок проведення слухання може бути змінено посадовою особою адміністративного органу з метою забезпечення об’єктивності та оперативності вирішення справи.

    8. Учасник адміністративного провадження під час слухання має право:

    1) надавати усні та письмові пояснення та/або заперечення з питань, що стосуються справи;

    2) ставити запитання, що мають значення для вирішення справи;

    3) надавати документи та інші докази, доводити обставини;

    4) подавати клопотання, якщо з поважних причин це неможливо було зробити до початку слухання;

    5) користуватися іншими правами, встановленими цим Законом.

    9. Посадова особа адміністративного органу застосовує усне попередження до особи, яка не дотримується порядку або не виконує її законне розпорядження, а в разі повторного порушення приймає рішення про видалення такої особи із залу слухання.

    10. Учасник адміністративного провадження, присутній на слуханні справи, може проводити фотозйомку, відео- та аудіозапис з використанням портативних відео- та аудіотехнічних засобів без отримання окремого дозволу адміністративного органу, з урахуванням обмежень, встановлених законом.

    Предыдущая

    67/100

    Следующая
    Добавить в избраное
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст

    Приймаємо до оплати