Главная Ссылки ... Принципи лікування залежностей в сучасних реабілітаційних центрах Принципи лікування залежностей в сучасних реабіліт...

Принципи лікування залежностей в сучасних реабілітаційних центрах

Залежності будь-якого типу — алкогольна, наркотична чи ігрова — це реальна проблема, з котрою стикаються тисячі людей в Україні та у всьому світі. Єдиний варіант впоратися — звернення до реабілітаційного центру. Наявність програм, котрі показали свою ефективність та абсолютно нові підходи, допомагає сучасним спеціалізованим клінікам впоратися з залежностями будь-якого типу.

Сучасне лікування — запорука успішного одужання

Незалежно від типу центру і підходів, котрі в ньому застосовуються, детоксикація — обов’язковий етап лікування. Ця процедура допомагає вивести залишки речовин, які і стали причиною залежності. Препарати, тривалість детоксу залежать від стану пацієнта та супутніх проблем.

Звичайно, вже пішли в минуле методики, коли лікування залежностей проводилось примусово. Та й насправді це не працювало в більшості випадків. Адже люди поверталися до свого способу життя швидко. Коли ж пацієнт приходить за допомогою усвідомлено, то він готовий сприймати всі назначені процедури.

Щоб отримати результат, в центрах, наприклад, таких як «Моноліт» https://narkotiknet.com/uk/reabilitatsijnij-tsentr-u-vinnitsi/, проводиться попередня підготовка. Вона заключається в отриманні інформації щодо:

● історії хвороби;

● психічного стану та фізичних хвороб;

● досвіду детоксикації чи реабілітації, якщо такий був;

● умов життя;

● порушень будь-якого типу, в тому числі когнітивних, сенсорних, фізичних.

Це все допомагає розробити індивідуальний план лікування. Це дасть найбільший ефект та насправді допоможе позбутись залежності.

Як проходить лікування: етапи та особливості

Перш за все після збору інформації фахівці підбирають об’єм та тип терапії, котрий допоможе в конкретному випадку. Практикується групове консультування, зустрічі анонімних залежних. В окремих випадках пацієнт та його сім’я запрошуються на сеанси терапії. В більшості ситуацій потрібне медикаментозне лікування та профілактика рецидивів. В центрах реабілітації використовуються навіть не зовсім звичні методики — йога, фізичне навантаження, проводяться консультації щодо здорового харчування.

До лікування залучаються фахівці, котрі спеціалізуються на тій чи іншій проблемі. Серед спеціалістів — психологи, медики, реабілітологи. Сучасні центри працюють за новими принципами — без осуду, з розумінням.

Сімейна підтримка надзвичайно важлива

Залучення до лікування близьких — надзвичайно важлива та ефективна методика. Сім’я може розраховувати на підтримку, котра їм дуже знадобиться, адже це буде стресом для всіх. Близьким показують інструменти, надають ресурси та допомагають засвоїти навички, котрі можуть знадобитись, коли залежний повернеться до звичайного життя.

Залучення сім’ї — це насправді дуже дієвий інструмент запобігання рецидиву, після того як хворий покидає центр реабілітації. Нове життя після — це абсолютно новий етап, причому боротьба буде продовжуватись. Потрібно при цьому не зламатись.

Просмотров : 544
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст