PravoSud – віртуальний помічник юриста, який допоможе сформувати переможну правову позицію
- Автор:
-
2
-
4
-
8150
Швидко. Зручно. Наочно. Чому юристи обирають PravoSud – простий і дієвий інструмент у підготовці до судового засідання
Виграти справу швидко та без проблем мріє кожен адвокат. Проте підготовка займає декілька годин, а подекуди тижнів, адже знайти потрібну інформацію в ЄДРСР та інших реєстрах і проаналізувати її буває непросто. Особливо це актуально, коли кожна хвилина, у буквальному сенсі, – запорука перемоги над опонентом. Тож аби спростити юристам цей процес, на українському ринку з'явився дієвий інструмент пошуку й аналізу судової практики PravoSud, який уже встигли випробувати та позитивно оцінити десятки тисяч українських правників. Уперше PravoSud дозволяє оперативно отримати релевантну юридичну інформацію у вигляді графіків, проводити аналітику та моніторинг за допомогою великої кількості користувацьких опцій, які (що важливо!) дуже просто налаштовувати.
Згадайте новину: Фахівці БПД безкоштовно користуватимуться інструментом PravoSud
PravoSud: створений юристами для юристів
Тож спробуймо разом розібратись, як працює PravoSud на практиці і в чому його переваги.
Цей інструмент пошуку й аналізу судової практики повноцінно запрацював відносно нещодавно – восени цього року і вже став справжнім проривом ІТ інновацій у правничій галузі, чи іншими словами legaltech. Команда проекту нещодавно перемогла в Україні в номінації «Кращий стартап у сфері великих даних» у міжнародному конкурсі EuroAsian Startup Awards. Це й не дивно, адже незважаючи на проникнення ІТ систем у всі сфери нашого життя, єдиної платформи для пошуку й аналізу судової практики та отримання інтегрованих аналітичних даних в одній системі на теренах України досі не було.
Як розповідає керівник проекту, юрист Михайло Вертепа, ідея стартапу виникла в нього з практичної потреби. Готуючись до судів і користуючись державними реєстрами, пошуковими базами та різноманітними додатками для правників, він витрачав десятки годин робочого часу на систематизацію отриманої інформації, виокремлення актуальних і відсіювання застарілих даних. Окрім того, ускладнювало роботу те, що різні пошукові системи абсолютно не були інтегровані між собою, до того ж, користування більшістю сервісів платне, а це додаткові фінансові витрати з кишені юриста. Знайома ситуація?
Тож аби вирішити цю проблему, Михайло Вертепа з командою однодумців і правників вирішили створити PravoSud та врахувати в одній системі всі необхідні запити й потреби, які потрібні юристові для підготовки справи. Підійшли до ідеї амбіційно: прагнули зробити такий собі Google, але для правника – створити програму, що максимально охоплюватиме всі необхідні юристові бази та швидко видаватиме актуальну й репрезентативну юридичну інформацію. Таким чином користувачеві більше не треба перевантажувати браузер, одночасно відкриваючи декілька вкладок, окремих документів чи програм. За словами Михайла, головна мета PravoSud – реально спростити життя юристів і в рази зменшити час підготовки до судів.
– Алгоритми не можуть замінити юриста, але вони здатні зробити його роботу швидкою та ефективною, – відзначає Михайло Вертепа, CEO/co‑founder «PravoSud». – Тому ми створили комплексний інструмент, який допомагає оперативно й дієво підготуватися до судового процесу та сформувати переможну правову позицію на основі аналізу отриманих даних. Саме цим PravoSud відрізняється від інших сервісів – це комплексна система, що дає змогу в межах одного додатка вирішувати не одне, а цілу низку завдань.
5 місяців проект тестували та доопрацьовували перед повноцінним запуском, але воно було того варте: відтепер PravoSud – єдина платформа, яка забезпечує весь процес підготовки юриста до судового засідання: від моніторингу інформації до прогнозів щодо роботи судді. До того ж, вартість користування одним сервісом PravoSud дозволяє суттєво заощадити гроші – це у 5–6 разів дешевше, аніж постійно оновлювати підписки на різні сервіси та програми.
Згадайте новину: Запущено систему моніторингу судової практики PravoSud
Перевага – у деталях: чому варто обрати PravoSud
Як розповідають розробники, оскільки пошук у програмі побудований на основі сучасних алгоритмів, це працює набагато ефективніше й зручніше, ніж звичний юристам ЄДРСР. PravoSud миттєво знаходить лише потрібну інформацію та відсортовує її. Аби правник міг легше сприймати значні масиви даних, було запроваджено їх аналітичну візуалізацію. Тобто потрібну інформацію правник отримує в зручній і наочній формі графіків. Відповідно, кожен графік є інтерактивним: одним кліком на нього користувач може перейти до відповідного переліку справ і здійснити додатковий пошук з певного документа. У результаті отримуємо не сухі дані, а наочну «картину», яка допоможе швидше й ефективніше вибудувати стратегію роботи.
Задля зручності користування в системі впроваджено чотири основні функції – пошук, аналітика, моніторинг та оцінка ризиків. Кожна з них має свій набір інструментів, які будуть корисні правнику.
Функція пошуку, здійснювана автоматично, за запитом у системі, дозволяє отримати релевантне рішення. Приміром, у ЄДРСР, де зараз розміщено понад 80 млн документів, інформацію можна шукати годинами, а в PravoSud доступний увесь обсяг реєстру судових рішень, і на точний пошук знадобиться не більше декількох хвилин і кліків мишкою. Можна також як шукати справи за точним збігом фрази, так і здійснювати гнучкий пошук, що оцінює відповідність документів, переглянути резолютивну частину, не відкриваючи сам документ, або ж переглядати всю історію конкретної справи, яка вас цікавить.
Проте знайти потрібну інформацію – лише половина діла. Найважливіша перевага PravoSud – це можливість за мінімальних налаштувань отримати релевантні судові рішення та всебічно оцінити їх за рахунок аналітики. Наприклад, юрист хоче знайти рішення з певної категорії, які були оскаржені та, наприклад, скасовані Верховним Судом, і здійснити серед них пошук за ключовими фразами: пару хвилин – і готово. Розумна система допоможе проаналізувати попередні справи, прослідкувати тенденції процесу й навіть оцінити ефективність конкретного судді, відсоток оскаржень і їх результати, отримати графік судових засідань по судді тощо. З документами можна не лише ознайомитись, а й зберегти, роздрукувати чи оперативно переслати колегам, клієнтам.
За допомогою функції моніторингу легко відстежувати документи певного типу або категорії, суду чи судді, регіону або інстанції. Можна це здійснювати навіть за певним словом чи словосполученням моніторингу. Тобто щодо будь-якої юридичної особи (або ФОП) одним кліком миші можна налаштувати цілодобовий моніторинг. Так користувач може оперативно отримувати на смартфон інформацію про будь-які зміни в державних реєстрах стосовно неї. Цікаво, що один користувач може застосувати аж 15 таких профілів і сформувати власну підбірку поточної судової практики.
Згадайте новину: База документів PravoSud безперервно зростає
Функція оцінки ризиків PravoSud дає змогу виявити дані, що можуть вплинути на судову стратегію. Це, зокрема, інформація про минулі та поточні судові справи, виконавчі провадження, а також провадження у справах про банкрутство. Усі потрібні відомості будуть надані по роках і по справах, кліком на які можна відкрити потрібні документи.
Зараз PravoSud уже використовують у повсякденній практиці десятки тисяч користувачів. Наразі він – не просто інструмент, а з урахуванням усіх можливостей і функцій, які спроможна виконати система, це інтегрований асистент сучасного юриста, який швидко знайде, проаналізує необхідну інформацію та допоможе сформувати переможну правову позицію.
Працюйте із PravoSud уже сьогодні та переконайтесь у цьому самі!
Перші 7 днів роботи із сервісом безкоштовні!
-
Просмотров
-
Коментарии
Просмотров
Коментарии
Другие наши сервисы:
-
Бесплатная консультация
Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях
-
ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ
Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис
-
ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР
На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение
-
КАТАЛОГ ЮРИСТОВ
Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу
Популярные новости
Смотреть все новости-
Повістки безробітним і тим, хто працює в чорну. Навіщо набирати до ЗСУ за принципом сплати податків
Просмотров:
55
Коментарии:
0
-
В українців з’явиться можливість повторного оновлення даних в Резерв+
Просмотров:
226
Коментарии:
0
-
Легкий спосіб уникнення позбавлення волі це похід у ЗСУ ( схема на прикладах)
Просмотров:
222
Коментарии:
0
-
Якщо чоловік добровільно мобілізувався, маючи право на відстрочку, то потім він не може вимагати виз
Просмотров:
334
Коментарии:
1
-
Терміни оформлення паїв продовжили — підписано закон № 3993-IX
Просмотров:
281
Коментарии:
0
-
Бронювання в Дії. Проблеми бронювання. Перевірки, Штрафи
Просмотров:
153
Коментарии:
0
Доброго дня. З’явилось трохи вільного часу і я вирішив не марнувати його, а зайнятись самоосвітою: ознайомитись з цікавими судовими рішеннями та юридичними новинами. На очі потрапила стаття про систему пошуку й аналізу судової практики PravoSud. В статті зазначено про надання користувачам можливості безкоштовного її тестування протягом перших 7 днів роботи. Скористався цією можливістю і хочу поділитись першими враженнями. Перше враження – пошук за завданими критеріями відбувається доволі швидко. Можливо мені просто пощастило, але вибірку судових рішень я дійсно отримав майже одразу. Тому, стосовно цієї опції, я повністю погоджуюсь з автором статті: за завданими критеріями пошуку PravoSud суттєво виграє в порівняні з ЄДРСД. Для розуміння ситуації: як умову здійснення вибірки я поставив одночасну наявність трьох необхідних мені критеріїв, які має містити судове рішення (одного словосполучення та двох номерів статей з Кодексів). Вибірку отримав буквально протягом 15-20 секунд. Подальша робота з отриманими результатами теж заслуговує позитивних відгуків. Доволі легко отримуєш можливість переглянути зміст рішень, які прийняті у цій справі не лише судом першої інстанції, а за результатами апеляційного та касаційного провадження у цій справі. Стосовно побудови діаграм за показниками роботи конкретного судді. Також доволі цікава і важлива опція, яка ОБОВ*ЯЗКОВО МАЄ використовуватись кожним адвокатом під час підготовки до розгляду справи. Але на мій погляд, на теперішній час, це залишається лише теорією і є ідеалізацією моделі поведінки адвоката. На практиці, нажаль, більшість адвокатів стикається з проблемою катастрофічного браку часу аж для такої ретельної підготовки і «підлаштування» під модель поведінки конкретного судді. Власне, це мої особисті висновки, які я зробив спілкуючись з колегами. З огляду на викладене, цією опцією розробники програми поки що лише підштовхують більшість практикуючих адвокатів до застосування нових, але вже відомих в світі підходів до підготовки до розгляду справи. Також, на діаграмі стосовно результатів оскарження рішень конкретного судді особисто я хотів би одразу бачити інформацію стосовно середнього показника скасованих рішень по всьому суду. Адже без цих даних неможливо зробити однозначний і об’єктивний висновок щодо конкретного судді. Наприклад, у судді «N» з 114 оскаржених рішень скасовано 16. Однак, без порівняння з середнім показником по суду це залишається лише простою цифрою 16 і не більше. Погодьтесь, поки що важко зробити об’єктивний висновок багато це чи мало. Окремо хочу зазначити про роботу підсистеми «Фактори ризику». Здається система потребує доопрацювання. Зокрема, в ході тестування я задав критерій пошуку за кодом юридичної особи. Слід зазначити, що інтереси цієї особи я представляю в судовому процесі в теперішній час і тому обізнаний стосовно руху справи і рішень, які винесені судом. Провадження у справі відкрито ще в минулому році. Однак, в результатах пошуку саме цієї судової справи я не побачив. Рішив «піти іншим шляхом» - задав в критерії пошуку код іншої сторони у справі, але також в отриманому переліку судових справ відомий мені судовий процес був відсутній. Хочу зазначити, що вищевказані висновки є моєю особистою думкою, яка ґрунтується на результатах первісного використання можливостей системи PravoSud. В цілому мені сподобався сервіс. Дякую.
Шановний Павло Григоровичу, дякуємо Вам за коментар! Ми постійно збираємо відгуки користувачів, щоб покращити систему, зробити її дійсно корисною для всіх правників. Ваші зауваження для нас важливі. Ми якраз працюємо над вдосконаленням цього інструменту. Не всі судові документи містять код ЄДРПОУ підприємства, а тому іноді доводиться шукати лише по назві, що робить пошук менш точним. Але найближчим часом ми впроваджуємо поліпшений пошук в цьому розділі. З повагою, PravoSud
Ваша система пошуку і аналізу судової практики PravoSud - це просто Клад для юристів !!! Такі творчі люди як Ви - це Гордість !!! Сучасне !!! Майбутнє нашої юриспруденції !!! Я раніше тільки мріяв про таку програму. Тільки не зупиняйтеся і удосконалюйте її далі. На сьогодні Ви уже лідери і найкращі !!! Щиро вітаю і дякую !!! Михайло Тиндик, митний юрист з великим стажем, Харків.
Дякуємо Вам за теплі слова!