04.01.2016    Просмотров:  183
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram youtube

Потерпілий, якому зброєю погрожував п’яний суддя Оберемко раптово відмовився від обвинувачення і суд закрив справу

Подільський районний суд Києва закрив справу проти судді Макарівського райсуду Київської області Владислава Оберемка, що погрожував пістолетом правоохоронцям, і якого затримали п'яним за кермом автомобіля.

Встановлено, що вночі 28 лютого 2015 року інспектори ДАІ після нетривалої погоні зупинили автомобіль BMW Х5, за кермом якого перебував суддя Оберемко, з метою перевірки документів.

Як з'ясувалося, суддя керував автомобілем у стані алкогольного сп'яніння.

Він відмовлявся виходити з машини, а також дістав пістолет моделі ПМ-Т, зняв його із запобіжника та направив на міліціонерів зі словами "Я тебе застрелю".

Після цього Оберемко повідомив співробітникам ДАІ, що є суддею і вони не мають права його затримувати, сів у машину та зник з місця злочину.

Все це фіксували на відеокамеру двоє свідків, що прибули на місце події.

Незабаром судді було пред'явлено обвинувачення за ст. 296 (хуліганство), ст. 129 (погроза вбивством) і ст. 345 (погроза або насильство щодо співробітника правоохоронних органів) Кримінального кодексу.

Згадайте новину: Спілкування судді Владислава Оберемко з співробітками ДАІ. Відеофакт. 

У судовому засіданні постраждалий чоловік, що знімав події на відеокамеру, заявив клопотання про відмову від обвинувачення та попросив закрити кримінальне провадження.

Своє клопотання постраждалий мотивував тим, що кримінальна справа проти судді Оберемка порушена за його заявою та відноситься до кримінального провадження у формі приватного обвинувачення та відмова постраждалого від обвинувачення є безумовною підставою для його закриття.

Прокурор та інші постраждалі в судовому засіданні виступили проти задоволення клопотання постраждалого.

Суд задовольнив клопотання та закрив справу проти судді Оберемка, знявши з нього всі обвинувачення.

Слід додати, що у березні 2015 року Міністерство внутрішніх справ анулювало дозвіл на використання зброї судді Макарівського районного суду Київської області Владислава Оберемка.

Джерело: Українські новини

0
Нравится
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: