Історія справи
Постанова КАС ВП від 01.10.2024 року у справі №640/2964/22Постанова КАС ВП від 01.10.2024 року у справі №640/2964/22

ф
ПОСТАНОВА
Іменем України
(вступна та резолютивна частини)
01 жовтня 2024 року
м. Київ
справа №640/2964/22
адміністративне провадження №К/990/3914/23
Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду:
судді-доповідача - Мартинюк Н.М.,
суддів - Жука А.В., Мельник-Томенко Ж.М.,
за участю:
секретаря судового засідання - Заквацької І.А.,
представника позивача - адвоката Зудінова О.О. (у режимі відеоконференції)
представника відповідача - Гришакової Н.Є.,
розглянув у відкритому судовому засіданні за матеріалами справи в електронній формі у касаційній інстанції адміністративну справу №640/2964/22
за позовом ОСОБА_1
до Державної митної служби України
про визнання протиправним та скасування наказу, поновлення на посаді, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу
за касаційною скаргою Державної митної служби України
на рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 5 липня 2022 року (головуючий суддя: Катющенко В.П.)
і постанову Шостого апеляційного адміністративного суду від 27 жовтня 2022 року (головуючий суддя: Мельничук В.П., судді: Лічевецький І.О., Оксененко О.М.).
ПОСТАНОВИВ:
Касаційну скаргу Державної митної служби України задовольнити.
Рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 5 липня 2022 року та постанову Шостого апеляційного адміністративного суду від 27 жовтня 2022 року скасувати й ухвалити нове рішення.
У задоволенні позову ОСОБА_1 до Державної митної служби України про визнання протиправним та скасування наказу, поновлення на посаді, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу відмовити.
Постанова набирає законної сили з дати її прийняття, є остаточною і не може бути оскаржена.
Повний текст постанови буде складено протягом п`яти днів.
…………………………………
…………………………………
…………………………………
Н.М. Мартинюк
А.В. Жук
Ж.М. Мельник-Томенко,
Судді Верховного Суду