28.10.2017 | Автор: Понзель Марина Генадіївна
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Порошенко підписав закон про переведення бухгалтерського обліку на стандарти ЄС

Президент Петро Порошенко підписав закон «Про внесення змін до закону «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» (щодо удосконалення деяких положень). Про це на своїй сторінці у Facebook написала голова Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна.

Вспомните новость: Порошенко вернул себе звание миллиардера

«Прийняття й набрання чинності цим законом є черговим кроком до створення сприятливого бізнес-клімату в Україні, оскільки наблизить діяльність українських підприємств до світових стандартів у сфері ведення бухгалтерського обліку і формування фінансової звітності», - зазначила вона.

Вспомните новость: Мы выстояли: Порошенко оценил успехи Украины в экономике

Між тим, на сайтах Верховної Ради та президента поки немає інформації про підписання главою держави цього закону.

Як відомо, 5 жовтня Верховна Рада ухвалила закон «Про внесення змін до закону «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» (щодо удосконалення деяких положень). Законом уточнюється період подання проміжної фінансової звітності.

Також законом, з урахуванням положень Директиви ЄС №2013/34/ЄС, передбачено звільнити мікро- і малі підприємства від надання звіту про управління. В законі уточнено вимоги щодо складання фінансової звітності за міжнародними стандартами підприємствами, що становлять суспільний інтерес, і підприємствами, що займаються видобутком корисних копалин загальнодержавного значення.

Вспомните новость:Декларация Порошенко: корпоративные права, недвижимость, кэш, антиквариант и т.д.

Автор новости: Роман Ганкевич

Источник:zaxid.net

4
Нравится
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення