26.12.2017 | Автор: Понзель Марина Генадіївна
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Порошенко хоче перешкодити розслідуванню справ Майдану – адвокати

Адвокати активістів Євромайдану в своєму відкритому зверненні до Петра Порошенказакликали його не ліквідовувати районні суди – на їхню думку, це може призвести до колапсу судової системи.

Згадайте новину: ВАСУ скасував рішення ВРЮ про звільнення судді Шевченківського райсуду Наталії Гриньковської, яка з порушеннями судила майданівців

"Ліквідація районних судів призведе до необхідності розгляду справ, які перебували в провадженні таких судів з початку. Оскільки в нових судах будуть заново набиратись судді, а всі справи потрапляти на автоматичний розподіл для визначення нового складу суду, зважаючи на кількість справ в провадженні районних судів Києва, це призведе до колапсу роботи майбутніх судів. А також неминуче порушить право сторін на справедливий суд в розумні строки", – заявили адвокати.

Згадайте новину: Луценко: У вересні справа Януковича і Ко за наказ стріляти по Майдану піде в суд

При цьому наголошується: плани президента щодо ліквідації райсудів перешкоджають встановленню істини у справах Майдану та притягненню винних до відповідальності, "оскільки їх реалізація унеможливлять розгляд справ в розумні строки а то і взагалі".

Крім того, підкреслюється: законних підстав для ліквідації районних судів немає, а її проведення не оптимізує видатки державного бюджету, а суттєво їх збільшить – "Зважаючи на необхідність розгляду великої кількості справ з початку і втрати років роботи суддів і участі сторін в судових засіданнях".

Нагадаємо, за словами Найєма, президент планує "завалити" майбутній Антикорупційний суднадмірною кількістю справ.

Згадайте новину: Горбатюк: Через "правки Лозового" до КПК всі нерозслідувані справи Майдану будуть закриті

Джерело: http://ua1.com.ua

2
Нравится
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення