09.01.2020    Просмотров:  2167
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Після мільйону гривень! Безготівкові розрахунки: чи потрібен РРО для ФОП другої та третьої груп?

Після мільйону гривень! Безготівкові розрахунки: чи потрібен РРО для ФОП другої та третьої груп? - pislya_milyonu_griven_bezgotivkovi_rozrahunki_chi_potriben_rro_dlya_fop_drugoi_ta_tretoi_grup_5e172bab519ed.jpg

Чи потрібно фізичній особі — підприємцю другої та третьої груп у разі перевищення у календарному році доходу понад 1 млн грн застосовувати РРО, якщо розрахунки за продані товари/послуги здійснюються лише шляхом перерахування грошових коштів з банківського рахунку платника на банківський рахунок фізичної особи — підприємця?

Згадайте новину: У 2020 році за порушення нових норм застосування РРО законодавством передбачена відповідальність

Пунктом 296.10 ст. 296 ПКУ встановлено, що РРО не застосовуються платниками єдиного податку:

• першої групи;

• другої – четвертої груп (фізичні особи — підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1 млн грн. У разі перевищення у календарному році обсягу доходу понад 1 млн грн застосування РРО для такого платника єдиного податку є обов’язковим. Застосування РРО розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, що настає за виникненням такого перевищення, та продовжується у всіх наступних податкових періодах протягом реєстрації суб’єкта господарювання як платника єдиного податку.

Норми цього пункту не поширюються на платників єдиного податку, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, а також лікарських засобів та виробів медичного призначення.

Згадайте новину: У 2020 році за порушення нових норм застосування РРО законодавством передбачена відповідальність

Враховуючи викладене, фізичні особи — підприємці — платники єдиного податку другої та третьої груп, які в календарному році перевищили обсяг доходу 1 млн грн, зобов’язані з першого числа першого місяця кварталу, що настає за виникненням такого перевищення, при здійсненні своєї господарської діяльності застосовувати РРО.

Втім у разі здійснення розрахунків за реалізовані товари (надані послуги) у безготівковій формі шляхом перерахування коштів з поточного рахунку на поточний рахунок або внесення коштів до банку для подальшого їх перерахування на поточні рахунки РРО не застосовується.

Джерело: Вісник.Офіційно про податки

Згадайте новину: Минфин: ФОП 3-й группы, получающие оплату на счет, не должны ставить РРО

2167
Просмотров
2
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Популярные события
ЕСПЧ
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: