02.12.2016 | Автор: Фурман Ірина Миколаївна
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Окружний адміністративний суд міста Києва інформує про можливість отримання процесуальних документів в електронному вигляді

У рамках проекту «Обізнаний – значить озброєний», Окружний адміністративний суд міста Києва роз’яснює процедуру отримання електронних документів учасниками судового процесу.

Для того, щоб отримувати документи в електронному вигляді потрібно на веб-порталі Судової влади України http://court.gov.ua/ створити Персональний кабінет Користувача  https://e-court.mail.gov.ua/?_task=login&_action=plugin.registration_rules.

Під час реєстрації у системі обов'язково потрібно зазначити наступну інформацію:

найменування для юридичних осіб або прізвище, ім'я, по-батькові для фізичних осіб та фізичних осіб-підприємців;для юридичних осіб ідентифікаційний код юридичної особи, для фізичних осіб та фізичних осіб-підприємців – ідентифікаційний номер платника податків – фізичної особи (у разі відсутності ідентифікаційного номеру – серія та номер паспорту громадянина);

Згадайте новину: Набув чинності порядок направлення судом е-документів учасникам процесу
адреса місцезнаходження або місця проживання (з обов'язковим зазначенням поштового індексу);
адреса особистої електронної пошти (е-mail) Користувача, яка в подальшому буде використовуватись Адміністратором для інформування Користувача про пароль доступу до Системи (у випадку його зміни або з метою нагадування Користувачеві паролю);
номери телефонів (факсів);
інформація про особу, яка внесла дані (прізвище, ім'я, по-батькові, посада, номер телефону);
дата та час заповнення, які проставляються автоматично;
 згода суб'єкта персональних даних на обробку персональних даних (для фізичних осіб)

Якщо внесена інформація про Користувача не відповідає дійсності або вимагає доповнення чи уточнення, результати реєстрації не додаються до бази даних Системи, про що Користувач одразу повідомляється під час реєстрації.

У разі відповідності та повноти внесення Користувачем інформації під час реєстрації, Система автоматично генерує адресу електронної пошти Користувача у форматі: ідентифікаційний код юридичної особи або ідентифікаційний номер платника податків – фізичної особи (у разі відсутності ідентифікаційного номеру – серія та номер паспорту громадянина) "@mail.gov.ua".

Користуйтесь консультацією: Ніяких телефонних викликів! Тільки письмові повідомлення від слідчих!

Варто зауважити, що для отримання документів в електронному вигляді, після реєстрації в системі і генерації адреси електронної пошти, Користувач повинен подати до відповідного суду заявку про отримання документів у даній справі, яку розглядає саме цей суд. До кожної справи має бути поданий окремий паперовий бланк заявки.

Суд після виготовлення та підписання процесуального документу паралельно з порядком, визначеним процесуальним законодавством, надсилає електронні копії процесуального документа, скріплені електронним цифровим підписом судді( судді доповідача чи головуючого судді) на електронну пошту учасника судового процесу.

Джерело: Окружний адміністративний суд міста Києва

Користуйтесь консультацією: Електронний документ: чи має він на сьогодні доказову основу?

2
Нравится
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення