Главная Блог ... Новости Одна на всю Росію: експерт пояснив цінність ураженої напередодні РЛС у Мордовії Одна на всю Росію: експерт пояснив цінність уражен...

Одна на всю Росію: експерт пояснив цінність ураженої напередодні РЛС у Мордовії

 • 0

 • 0

 • 103

Отключить рекламу

Головний редактор "Defense Express" Олег Катков в ефірі телемарафону прокоментував можливе ураження радіолокаційної станції (РЛС) у Мордовії напередодні. 

"Це радіолокаційна станція загоризонтного типу. Це величезна за масштабами конструкція. Це такий собі трикутник зі сторонами 1 та 3 кілометри. Для розуміння, у Зоні відчуження залишилася аналогічна така РЛС "Дуга-1". В Росії вона ще більша", – зазначив Катков.

Експерт також додав, що росіяни розробляли та вводили в експлуатацію цю станцію протягом 15 років. 

"І вона в них лише одна на всю РФ. Плани щодо створення ще однієї під Владивостоком не були реалізовані. Вона за рахунок відбиття радіолокаційних хвиль може дивитися дуже далеко. У неї, до речі, є мертва зона – це 900 кілометрів. Вона дивиться у бік Європи на величезні відстані – йдеться про 2000 кілометрів чи навіть більше. На такій відстані вона може фіксувати повітряні об'єкти – це можуть бути як літаки, так і ракети", – пояснив Катков.

Водночас із цим, експерт закликав не поспішати із висновками про повне знищення чи виведення з ладу РЛС у Мордовії. 

"Варто розуміти, що уразити такий об'єкт настільки, щоб вивести його з ладу повністю, надовго та капітально – будемо, звісно, сподіватися, що одного чи двох дронів вистачить. Але потрібно розуміти масштаб задач", – сказав Катков.

Удар по РЛС: що відомо

Напередодні українські ЗМІ з посиланням на джерела в ГУР повідомили, що дрони Сил оборони атакували 590 окремий радіотехнічний вузол військової частини 84680 у місті Ковилкіно (Мордовія).

Згодом у мережі з'явилося відео, на яких видно стовп диму на місці РЛС "Контейнер" після влучання безпілотника.

За інформацією Forbes, українці вдруге за тиждень намагалися ударити по РЛС – перша така спроба провалилася. Видання також зазначає, що Сили оборони можуть продовжити завдавати ударів по цій цілі.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
 • 103

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 103

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст