01.10.2016 | Автор: Фурман Ірина Миколаївна
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Обвинувальний акт відносно ватажка терористичної організації "ЛНР" І. Плотницького призначено до розгляду по суті

У п’ятницю, 30 вересня, у Подільському районному суді м. Києва відбулося підготовче засідання у кримінальному провадженні за обвинуваченням ватажка терористичної організації «ЛНР» І. Плотницького у вчиненні терористичного акту, захопленні в заручники та викраденні старшого лейтенанта Збройних Сил України Н. Савченко.

За результатами засідання суд прийняв обвинувальний акт відносно І. Плотницького до розгляду по суті та призначив на 10 жовтня наступне засідання, під час якого буде затверджено порядок дослідження доказів у кримінальному провадженні.

Державне обвинувачення у суді підтримує прокуратура міста Києва.

Згадайте новину: Юрій Луценко прозвітував про розслідування щодо ведення ЗС РФ агресивної війни проти України

Нагадаємо, 31.08.2016 колегія суддів Подільського райсуду м. Києва задовольнила клопотання столичної прокуратури про розгляд кримінального провадження стосовно І. Плотницького за спеціальною процедурою, без участі обвинуваченого.

І. Плотницький обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч. 2 ст. 258 (терористичний акт) та ч. 3 ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України.

Джерело: ГПУ

0
Нравится
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення