2
1
5257
26 квітня 2022 року у Верховній Раді України зареєстрували законопроект №7317 відповідно до якого, може змінитися механізм примусового виконання. Він планує змінити Закон України «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів» та Закон України «Про виконавче провадження». В даній статті ви дізнаєтесь зміни відносно примусового виконання.
Користуйтеся консультацією: Зупинення продажу та виселення з іпотеки при воєнному стані
Дані зміни будуть діяти тимчасово лише на час воєнного стану та до його припинення чи закінчення. Примусове виконання буде заборонено, щодо юридичних осіб які:
Також не можливо буде виконувати примусове стягнення за боржниками якими є:
Також з даного законопроекту вбачається добра новина для боржників відносно яких прийнято виконавчі написи нотаріуса, їх в разі прийняття даного законопроекту не зможуть виконувати приватні виконавці. Якщо ви хочете більш детально дізнатися про виконавчі написи нотаріуса рекомендую переглянути мій плей лист на ютуб каналі за посиланням: https://www.youtube.com/playlist?list=PLpB6YJ5yVdMg4pg_z2eaXwB-sRb2gTfB1
Законопроект також вносить зміни щодо примусового стягнення боргів за житлово-комунальні послуги з фізичних осіб він їх забороняє на час дії воєнного часу.
Користуйтеся консультацією: Вилучення будівельних об'єктів та обладнання при воєнному стані
На час дії воєнного стану скасовуються тимчасові обмеження державних виконавців щодо використання зброї типу:
Законопроект зможе припинити діяльність недобросовісним приватним виконавця на 3 місяці під час дії воєнного стану, якщо боржник (особа права, якої порушено) звернеться до керівника структурного підрозділу Міністерства юстиції України у місці роботи приватного виконавця щодо порушення норм чинного законодавства при виконанні примусового стягнення. А за даним зверненням керівника структурного підрозділу Міністерства юстиції України в разі виявлення порушень повинен видати наказ про зупинення діяльності приватного виконавця. Але даний механізм не буде працювати, якщо відносно даного порушення відбувається судовий розгляд. Приватний виконавець після отримання наказу про зупинення діяльності зможе повернутися до виконання своїх функцій лише після 10 днів після спливу 3 місячного терміну або припинення чи скасування воєнного стану на підставі наказу Міністерство юстиції України про поновлення діяльності приватного виконавця.
Користуйтеся консультацією: 10 порушень, за які можна позбутися авто
Як ви думаєте чи приймуть даний законопроект? Відповіді напишіть в коментарі. Якщо ви хочете отримувати першими новини у сфері заборгованості та примусового виконання то вам потрібно підписатися на телеграм канал за посиланням: https://t.me/creditvasilievpavel
Автори новини: адвокат Васильєв Павло Сергійович, юрист Любий Ігор Анатолійович
Просмотров
Коментарии
Просмотров
Коментарии
Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях
Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис
На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение
Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу
Просмотров:
238
Коментарии:
0
Просмотров:
175
Коментарии:
0
Просмотров:
254
Коментарии:
0
Просмотров:
584
Коментарии:
0
Просмотров:
1117
Коментарии:
1
Просмотров:
624
Коментарии:
0
Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.
Полный текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Все права защищены.
как будет решаться вопрос по возвращению долгов Пенсионного фонда установленого решением суда?