Главная Блог ... Новости Нотаріусів міста Києва застерігають про підробку документа про склад сім'ї або зареєстрованих у житловому приміщенні осіб Нотаріусів міста Києва застерігають про підробку д...

Нотаріусів міста Києва застерігають про підробку документа про склад сім'ї або зареєстрованих у житловому приміщенні осіб

Отключить рекламу
 - tn1_0_59139600_1486124102_58947446906b2.jpg

Останнім часом почастішали випадки шахрайства третіх осіб щодо заволодіння нерухомим майном у місті Києві. Особливого поширення набрало порушення інтересів власників нерухомого майна за підробленими документами з використанням бланків та печаток відповідних організацій та установ.
Винахідливість злочинців знаходить все нові форми і способи, зокрема і у підробці документів, що містить інформацію про склад сім'ї та зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб (Форма № 3).
Нотаріальна палата України пропонує нотаріусам перевіряти чи дійсно надана нотаріусам від громадян довідка (форма 3) була видана організацією, яка обслуговує будинок, де розташована квартира (ОСББ, ЖКП).
Перевірити чи дійсно Форма 3, яку Вам надали, видана житлово-комунальним підприємством або ОСББ, які обслуговують будинок, нотаріус може перевірити за 2 хвилини, не виходячи з офісу, через сайт https://kievcity.gov.ua/ та виконати нескладні дії.

Відповідний інформаційний лист та коротку інструкцію розміщено на сайті Нотаріальної палати України npu.in.ua

 • 1561

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1561

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст