Главная Блог ... Новости Непогано! «Суддю» - хабарницю Ганну Білик засудили до 6 років позбавлення волі із РЕАЛЬНОЮ конфіскацією Непогано! «Суддю» - хабарницю Ганну Білик засудил...

Непогано! «Суддю» - хабарницю Ганну Білик засудили до 6 років позбавлення волі із РЕАЛЬНОЮ конфіскацією

 • Автор: 

  Автор не указан

 • 4

 • 3

 • 7911

Отключить рекламу
 - tn1_62cff406f96da1aa813f995d2a23476c_60b8d236c0019.png

Суддю Броварського міськрайонного суду Ганну Білик засудили до 6 років позбавлення волі за одержання неправомірної вигоди.

Про це повідомила пресслужба антикорупційної прокуратури.

3 червня Вищий антикорупційний суд оголосив обвинувальний вирок.

Судді Білик призначено покарання у вигляді 6 років позбавлення волі з конфіскацією автомобіля та земельної ділянки і заборонено обіймати посади, пов’язані зі здійсненням правосуддя, на на 3 роки.

На вирок ще може бути подано апеляцію.

12 червня 2017-го НАБУ надійшла заява громадянина, що суддя Білик просить 1 000 євро за роз’яснення своєї ж постанови та повернення вилученого дизельного пального у кількості 13500 літрів.

Кількома місяцями раніше у ТОВ «Інлекс Груп», на території АЗС у селі Требухів на Київщині, оперуповноважений ДФС склав протокол на заправника, що той нібито продає дизельне паливо без свідоцтва про державну реєстрацію та інших дозвільних документів. Паливо вилучили і передали на зберігання сторонній компанії.

Адмінпротокол на заправника надійшов до Броварського суду. Але суддя Міхєнкова повернула його ДФС для належного оформлення. А за другим разом суддя Білик закрила справу у зв’язку з закінченням строків накладення адміністративного стягнення. Однак у рішенні нічого не було написано про долю вилученого дизельного палива.

Представник компанії-власника палива подав заяву про роз’яснення судового рішення. Чоловік мав бесіду із суддею Білик в її кабінеті і почув, що за потрібне судове рішення він повинен передати 1000 євро.

Через два дні суддя одержала гроші в своєму кабінеті і була затримана.

20 липня 1992 Ганна Білик була обрана на посаду судді Менського районного народного суду Чернігівської області. У 2002 році почала працювати суддею Броварського суду.

Джерело: Судовий репортер

 • 7911

  Просмотров

 • 3

  Коментарии

 • 7911

  Просмотров

 • 3

  Коментарии


 • Отключить рекламу

  Да, человеческой жадности нет границ: из-за 1000 евро так всё бездарно просрать.

  04.06.2021 12:42

  Лиха беда начало - нужно их сотнями садить, тогда может ситуация с правосудием в стране измениться к лучшему . А этой первой - премиальную миску баланды в камеру.......

  04.06.2021 22:40

  )))

  07.06.2021 20:47

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст