Автор не указан
0
0
3839
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України планує внести зміни до Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки, а саме – скасувати процедуру завірення в установленому порядку копій документів на землю для отримання будівельного паспорта на індивідуальні житлові, дачні та садові будинки.
Згадайте новину: Спрощення у будівництві: зареєструвати декларацію про готовність об’єкта до експлуатації можна буде он-лайн за 1 день
Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.
«Сьогодні для отримання будівельного паспорта на об’єкт власники садибних земельних ділянок повинні підготувати пакет відповідних документів, у тому числі, надати завірену в установленому порядку копію прав на володіння або користування земельною ділянкою чи договору суперфіцію. Це проста формальність, проте для людей це – додатковий час і біганини до нотаріусів, додаткова процедура, і що не менш важливо, гроші, які можна витратити на щось більш необхідне для майбутнього житла. Тому ми пропонуємо оптимізувати процес оформлення будпаспорта для громадян і скасувати цю процедуру», – сказав він.
Відповідні зміни планується внести до наказу Мінрегіону №103 від 05.05.2011 «Про затвердження Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки».
Згадайте новину: Мінрегіон розроблятиме Містобудівний та Житловий кодекси
Ми спрощуємо процедури розробки та зміни державних будівельних норм, робимо їх максимально прозорими та публічними. Ми пришвидшили процедури — з 1,5 року до 10 місяців. Також відтепер до них буде максимально залучатись громадськість – як фізичні особи, так і юридичні. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, коментуючи прийняття відповідної урядової постанови.
«Гармонізація державних будівельних норм зі стандартами ЄС та оптимізація процедури і строків їх опрацювання, дозволить зробити їх менш зарегульованими. Ключовий акцент на публічність і прозорість. Відтепер, технічне завдання на розробку ДБН формуватиметься з залученням пропозицій від громадськості. Також ми зменшуємо етапність розробки ДБН, що дозволить пришвидшити їх перегляд і виключити корупційну складову», — зазначив Геннадій Зубко.
На сьогодні в Україні діє 181 ДБН, з яких 63 були прийняті ще за часів радянського союзу. З 2015 року, Мінрегіоном було переглянуто біля 50 ДБН і внесено 526 змін до чинних.
Джерело: КМУ
Просмотров
Коментарии
Просмотров
Коментарии
Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях
Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис
На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение
Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу
Просмотров:
220
Коментарии:
0
Просмотров:
337
Коментарии:
0
Просмотров:
735
Коментарии:
2
Просмотров:
1201
Коментарии:
0
Просмотров:
318
Коментарии:
0
Просмотров:
325
Коментарии:
0
Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.
Полный текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Все права защищены.