Главная Блог ... Новости Луценко назвав ганебним рішення комітету Ради про повернення подання на зняття недоторканності з депутата Дейдея Луценко назвав ганебним рішення комітету Ради про...

Луценко назвав ганебним рішення комітету Ради про повернення подання на зняття недоторканності з депутата Дейдея

Отключить рекламу
 Луценко назвав ганебним рішення комітету Ради про повернення подання на зняття недоторканності з депутата Дейдея - tn1_lutsenko_nazvav_ganebnim_rishennya_komitetu_radi_pro_povernennya_podannya_na_znyattya_nedotorkannosti_z_deputata_deydeya_595a92af72875.jpg

Комітет Верховної Ради з питань регламенту й організації роботи парламенту відмовився рекомендувати Раді та повернув подання на доопрацювання в Генеральну прокуратуру Україну про зняття депутатської недоторканності та притягнення до кримінальної відповідальності депутата від фракції "Народний фронт" Євгена Дейдея, якого підозрюють у у вчиненні злочину за ч. 3. ст. 368-2 Кримінального кодексу.

Заступник голови комітету Павло Пинзеник (НФ) під час засідання комітету зазначив, що подання на зняття недоторканності з Дейдея достатньо необґрунтоване. При тому законність отриманих доказів піддали сумніву. А самі висновки, що ґрунтуються на припущеннях у комітеті вважать недостатніми для підтвердження факту вчинення злочину.

Під час засідання комітету генеральний прокурор Юрій Луценко зазначив, що далі з великою ймовірністю продовжаться допити позикодавця від Ігоря Лінчевського із застосуванням детектора брехні, який дав на це згоду. Після цього генпрокуратур прогнозує повернення подання до Верховної Ради.

Луценко вважає, що рішення комітету було заздалегідь підготовлене і є "ганебним прикриттям свого колеги".

Згадайте новину: Прокурори матимуть право на опитування з детектором брехні для зняття з себе підозри

Як зазначив Луценко, при загальних доходах депутата Дейдея та його дружини Інга в 1,4 млн грн з червня 2009 року до кінця 2016 року, подружжя купило активів на 6,4 млн грн.

У декларації Дейдея вказано, що Інга Дейдей отримала позику від Лінчевського у сумі 3,5 млн гривень у 2015 році, проте слідство встановило, що відповідна позика не відбулась, а була лише способом легалізації коштів.

Сам Лінчевський стверджує, що дійсно передав кошти і готовий відповісти з використанням детектора брехні.

У матеріалах слідства також вказується, що у листопаді 2015 року у сім'ї Дейдея автопарк поповнився двома авто Audi Q7, вартість яких близько 1,5 млн грн кожен.

Крім того, дружина Дейдея придбала квартиру в Києві майже за 3 млн гривень і згодом подарувала матері.

Джерело: Юридичний ресурс "Протокол"

Вспомните статью: Недопустимость доказательств, собранных в ходе обыска. Судебная практика

 • 1788

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1788

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст