Главная Сервисы для юристов ... Законы Кримінально-виконавчий кодекс України Стаття 49-1. Порядок виконання покарання у виді пробаційного нагляду Стаття 49-1. Порядок виконання покарання у виді пр...

Стаття 49-1. Порядок виконання покарання у виді пробаційного нагляду

Кримінально-виконавчий кодекс України (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие кодексы
  • 1853

    Просмотров

  • 1853

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    1. Виконання покарання у виді пробаційного нагляду покладається на уповноважені органи з питань пробації за місцем проживання засудженого.

    2. Судове рішення виконується не пізніше десятиденного строку з дня набрання ним законної сили або звернення його до виконання.

    3. Уповноважений орган з питань пробації:

    1) веде облік засуджених до покарання у виді пробаційного нагляду;

    2) роз’яснює засудженим порядок відбування покарання;

    3) здійснює контроль за додержанням засудженими порядку відбування покарання;

    4) визначає порядок та періодичність явки засудженого на реєстрацію;

    5) здійснює контроль за виконанням засудженим обов’язків, покладених на нього судом, звертається до суду з поданням про зміну покладених обов’язків за результатами оцінки ризику вчинення засудженим повторного кримінального правопорушення;

    6) за заявою засудженого, на якого покладено обов’язок використовувати електронний засіб контролю та нагляду і проживати за вказаною в рішенні суду адресою, звертається до суду з поданням про зміну визначеної в рішенні суду адреси місця відбування покарання;

    7) вживає заходів з припинення порушень виконання судового рішення;

    8) вживає першочергових заходів з виявлення засуджених, місцезнаходження яких невідоме;

    9) звертається до відповідних правоохоронних органів щодо розшуку засуджених, місцезнаходження яких невідоме;

    10) звертається до правоохоронних органів з поданням про притягнення до кримінальної відповідальності осіб, які ухиляються від відбування покарання.

    4. Засуджені до покарання у виді пробаційного нагляду зобов’язані:

    1) виконувати визначені законом та покладені судом обов’язки;

    2) з’являтися за викликом до уповноваженого органу з питань пробації.

    5. Поважними причинами неявки засудженого за викликом уповноваженого органу з питань пробації у призначений строк є несвоєчасне одержання виклику, хвороба та інші обставини, що фактично позбавляють засудженого можливості своєчасно прибути за викликом і які документально підтверджені.

    6. Порядок застосування електронних засобів контролю та нагляду за поведінкою осіб, на яких покладено цей обов’язок, затверджується Міністерством юстиції України.

    Предыдущая

    78/204

    Следующая
    Добавить в избраное
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст

    Приймаємо до оплати