04.11.2017 | Автор: Понзель Марина Генадіївна
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Кличко розповів, як закон про паркування покращить життя

«Ухвалення закону про паркування дозволить залучити інвесторів для будівництва паркінгів та впорядкувати трафік у місті»

Ухвалення Верховною Радою закону щодо реформування сфери паркування транспортних засобів дозволить залучити інвесторів для будівництва паркінгів у столиці та впорядкувати трафік у місті. Про це в ефірі телеканалу «112» заявив мер Києва Віталій Кличко, повідомляє «Главком».

«Я сподіваюсь, що найближчим часом парламент у другому читанні ухвалить закон №5364, який наведе лад з паркуванням автомобілів.  І безвідповідальні водії не зможуть безкарно залишати свої автівки де завгодно, блокувати проїзд транспорту та прохід пішоходів. Але поки цей закон не ухвалений, ми не можемо ні евакуйовувати автомобілі, ні штрафувати їх власників за порушення правил паркування», - підкреслив Кличко.

Мер зазначив, що ухвалення цього закону також дозволить суттєво збільшити надходження у бюджет міста.

Вспомните новость: Кличко: До конца года в Киеве демонтируют 1200 МАФов

«Ми також завдяки ухваленню цього закону зможемо впорядкувати трафік у місті та заповнити паркінги, більша частина яких стоять напівпорожні. Адже водії часто діють за принципом: навіщо сплачувати за паркування, якщо я можу залишити своє авто де завгодно і безкоштовно, і мені нічого за це не буде?» - зауважив міський голова.

Згадайте новину: Заму Кличко Бондаренко объявлено подозрение за фальшивый диплом

Кличко додав, що серед іншого закон дозволить стимулювати інтерес інвесторів вкладати кошти у будівництво наземних та підземних паркінгів у місті.

«А це у свою чергу також дозволить залучити додаткові кошти до бюджету столиці. І ми вже маємо багато проектів, які чекають на реалізацію», - наголосив мер столиці.

За словами Кличка, Київ має рухатися до практики, за якою пересуватися центром міста на громадському транспорті буде швидше та дешевше, аніж на особистому автомобілі.

«Ми не повинні винаходити велосипед, а маємо переймати досвід світових столиць, де в’їзд до центру міста – недешеве задоволення. Натомість пересуватися комфортним громадським транспортом – швидше та дешевше. І ми закуповуємо сучасні трамваї, тролейбуси та автобуси, які працюватимуть на маршрутах громадського транспорту столиці, та плануємо створювати перехоплюючі паркінги на в’їздах до Києва», - відзначив  Віталій Кличко.

Згадайте новину: Київський міський голова Віталій Кличко: На Трухановому острові в Києві не буде капітального будівництва, острів залишиться рекреаційною зоною

0
Нравится
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення