06.11.2019 | Автор: Понзель Марина Генадіївна    Просмотров:  256
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Київ закриває в’їзд вантажівкам у ранкові та вечірні години пік

Із 7 листопада у Києві буде обмежений в’їзд вантажних автомобілів з дозволеною масою понад 4,5 тонни в межі міста Києва у години пік із 07:00 до 10:00 ранку та ввечері із 17:00 до 20:00. Як йдеться в повідомленні на сайті Київміськадміністрації, впроваджувати зміни почнуть на в’їзді зі сторони Житомира, а згодом і на інших в’їздах, повідомляє radiosvoboda.org

«Таке рішення не лише дозволить покращити екологічну ситуацію в Києві, а й забезпечить розвантаження вулично-дорожньої мережі, створить додатковий простір для руху пасажирського транспорту, підвищить рівень пропускної спроможності вулиць та доріг столиці. Окрім того, це допоможе мінімізувати виникнення заторів, особливо з погіршенням погодних умов, а також покращити рівень регулярності пасажирських перевезень», – заявив заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури Дмитро Рахматуллін.

Вспомните новость: Новшества в правилах дорожного движения: что нового придумали власти для водителей

За даними КМДА, за добу в Київ в’їжджає близько 50 тисяч вантажних авто, більша частина – через Південний міст, навантаження на який ушестеро перевищує проєктне.

Вспомните новость: "Письма счастья" для киевских водителей: рассылать начнут с 1 ноября

256
Просмотров
0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
ЕСПЧ