16.06.2016 | Автор: Фурман Ірина Миколаївна    Просмотров:  144
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Касько: Гроші Януковича за кордоном ще заблоковані, але санкції не можуть тривати вічно

Касько зазначив, що якщо правоохоронні органи України не будуть працювати ефективно, то ці кошти "розійдуться по світу"

Гроші екс-президента України Віктора Януковича за кордоном ще заблоковані, але санкції не можуть тривати вічно. Про це заявив екс-заступник генпрокурора Віталій Касько.

Вспомните новость: Ответ ГПУ о том, что конкретно арестовано из имущества Януковича в Украине

"Ті гроші, які заблоковані за кордоном, до сьогоднішнього дня залишаються заблокованими, на підставі відповідних адміністративних санкцій або ЄС, або Швейцарської Конфедерації. Нічого з цих коштів, саме санкційних, нікуди не поділося. Однак санкції не можуть тривати вічно, і якщо правоохоронні органи України не будуть працювати ефективно і доводити злочинний характер таких коштів, рано чи пізно вони будуть зняті, і кошти дійсно розійдуться по світу", - сказав він.

Нагадаємо, що 13 червня Комітет парламенту з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності зняв з розгляду проект закону України № 4057 про спецконфіскацію. Відповідне рішення було ухвалено комітетом одноголосно.

Згадайте новину: Яценюк очікує конфіскації 1,5 мільярда доларів Януковича

Раніше глава Міністерства юстиції України Павло Петренко заявляв, що закон про цивільну конфіскацію дозволить повернути 1,5 млрд дол., викрадених екс-президентом Віктором Януковичем.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що законопроект про спецконфіскацію може бути розглянутий Верховною Радою в четвер, якщо завтра на комітеті з питань безпеки й оборони він буде підтриманий.

Джерело: 112.ua

Вспомните новость: Лишённый звания Президента Украины Янукович утверждает, что у него нет "мифических миллиардов", которые у него собираются конфисковать

 

0
Нравится
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення