Главная Юридический мир ... Таблоид Індійська космічна станція покинула орбіту Землі і полетіла до Місяця Індійська космічна станція покинула орбіту Землі і...

Індійська космічна станція покинула орбіту Землі і полетіла до Місяця

Отключить рекламу
 - 0_20837200_1565800930_5d5439e232e52.jpg

Індійська організація космічних досліджень (ISRO) успішно провела маневр з переводу автоматичної місячної станції Чандраян-2 з земної орбіти на траєкторію польоту до Місяця. Про це повідомляє https://prm.ua

Повідомляється, що маневр з підйому орбіти Чандраян-2 був успішно проведений в 2.21 ранку, двигуни космічного корабля працювали протягом 1203 секунд.

"Завдяки цьому Чандраян-2 успішно вийшла на траєкторію місячного перенесення. Раніше орбіта космічного корабля поступово збільшувалася п'ять разів з 23 липня по 6 серпня 2019 року", - сказали представники ISRO.

Таблоїд: НАСА запустило місію на Марс – відео

З моменту запуску 22 липня 2019 року корабля GSLV MkIII-M1 всі системи на борту космічного корабля Чандраян-2 працюють нормально. Чандраян-2 наблизиться до Місяця 20 серпня 2019 року, і двигун космічного корабля запрацює знов, щоб вивести космічний корабель на місячну орбіту.

"Після цього буде ще чотири маневри на орбіті (21, 28, 30 і 1 вересня), щоб змусити космічний корабель вийти на свою остаточну орбіту, проходячи над полюсами Місяця на відстані близько 100 км від поверхні Місяця", - відзначають індійські вчені.

Потім модуль Вікрам відокремиться від орбітального апарату - планується, що це станеться 2 вересня. Спусковий модуль самостійно виконає два орбітальних маневри, після чого почнеться спуск на обрану точку місячної поверхні. М'яка посадка на Місяць запланована на 7 вересня. Це має стати перша посадка земного апарату у Південного полюса земного супутника.

У разі успіху місії Чандраян-2 Індія стане четвертою країною світу (поряд з США, СРСР і Китаєм), яка відправила свій апарат на супутник Землі.

Нагадаємо, 23 липня Індія з острову Шріхарікота запустила на Місяць свою міжпланетну станцію "Чандраян-2".

Таблоид:10 фактов, которые необходимо знать о внешнем космическом пространстве

Фото: https://ua.korrespondent.net

  • 1067

    Просмотров

  • 0

    Коментарии

  • 1067

    Просмотров

  • 0

    Коментарии


  • Поблагодарить Отключить рекламу

    Оставьте Ваш комментарий:

    Добавить

    Другие наши сервисы:

    • Бесплатная консультация

      Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

    • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

      Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

    • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

      На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

    • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

      Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

    Популярные новости

    Смотреть все новости
    Смотреть все новости
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст