Главная Блог ... Новости Гроші закінчилися: українці отримали шанс швидко обставити податківців у судах Гроші закінчилися: українці отримали шанс швидко о...

Гроші закінчилися: українці отримали шанс швидко обставити податківців у судах

Отключить рекламу
Гроші закінчилися: українці отримали шанс швидко обставити податківців у судах - tn1_0_51346900_1526408680_5afb25e87d6e9.png

Для українських платників податків склалася сприятлива ситуація для судових позовів з податківцями. Як зізнався начальник Офісу великих платників податків ДФС України Євген Бамбизов, у податківців немає грошей на оплату судового збору в апеляційній інстанції, якщо суд першої інстанції прийняв сторону людини або бізнесу. Про це йдеться на сайті news.finance.ua.

«На жаль, нам не виділяють коштів на це, і тому оскарження в апеляційній інстанції рішень перших інстанцій доволі проблематичне», – визнав Бамбизов.

Згадайте новину: Рахунок на 8 мільярдів. Навіщо ДФС оштрафувала Коболєва і "Нафтогаз"

Суди затягуються через те, що податківці просять відстрочити сплату судового збору. Або зовсім скасувати його сплату, на що суди регулярно відмовляють.

Виходить, що, якщо платнику вдасться прискорити процедуру розгляду в апеляції, шанси на виграш справи суттєво зростають. Нагадаємо, термін подачі апеляційної скарги становить 30 днів.

Як повідомила заступник начальника Офісу великих платників податків ДФС України Лариса Бондар, зараз в судах застрягло понад 2 тисячі справ, частина з яких тягнуться з 2012 року. Щорічно розглядається приблизно 600 справ.

Як відомо, у платника, якому донарахували податкові зобов’язання, є два шляхи визнати їх неузгодженими: або оскаржити повідомлення-рішення в апеляційному порядку в самій ДФС, або подати позов до адміністративного суду.

«Жодна справа в суд не передається без попереднього обговорення з платником. Тобто, це відбувається тільки в тому випадку, коли ми не знайшли точок дотику в проблемному питанні», – уточнив Євген Бамбизов.

Ще є можливість врегулювання спору за допомогою судді – так звана мирова угода. Однак податківці не готові йти цим шляхом, щоб не бути звинуваченими в тому, що вони потурали платникам.

«Є інший спосіб, яким ми зараз користуємося: припинення судового оскарження після першого рішення суду першої інстанції, раз позиція підприємства була підтримана судом. Водночас такий механізм двоступеневий і він теж повинен бути узгоджений з ДФС», – пояснив Бамбизов.

Причому, за словами податківців, ніщо не заважає платнику самому вийти з ініціативою припинення судового оскарження.

Користуйтеся косультацією: НЕ МОЖНА перераховувати кошти з підприємницького розрахункового рахунку (картки) на рахунок (картку) фізичних осіб не в рамках господарчої діяльності ФОП

Фото: Буковина

  • 2155

    Просмотров

  • 0

    Коментарии

  • 2155

    Просмотров

  • 0

    Коментарии


  • Поблагодарить Отключить рекламу

    Оставьте Ваш комментарий:

    Добавить

    Другие наши сервисы:

    • Бесплатная консультация

      Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

    • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

      Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

    • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

      На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

    • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

      Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

    Популярные новости

    Смотреть все новости
    Смотреть все новости
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст