Главная Сервисы для юристов ... Законы Про третейські суди Стаття 51. Оскарження рішення третейського суду

Стаття 51. Оскарження рішення третейського суду

Про третейські суди (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
  • 4539

    Просмотров

  • 4539

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    Рішення третейського суду є остаточним і оскарженню не підлягає, крім випадків, передбачених цим Законом.

    Рішення третейського суду може бути оскаржене сторонами, третіми особами, а також особами, які не брали участь у справі, у разі якщо третейський суд вирішив питання про їх права і обов’язки, у випадках, передбачених цим Законом, до компетентного суду відповідно до встановлених законом підвідомчості та підсудності справ.

    {Частина друга статті 51 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1076-VI від 05.03.2009 }

    Рішення третейського суду може бути оскаржене та скасоване лише з таких підстав:

    1) справа, по якій прийнято рішення третейського суду, не підвідомча третейському суду відповідно до закону;

    2) рішення третейського суду прийнято у спорі, не передбаченому третейською угодою, або цим рішенням вирішені питання, які виходять за межі третейської угоди. Якщо рішенням третейського суду вирішені питання, які виходять за межі третейської угоди, то скасовано може бути лише ту частину рішення, що стосується питань, які виходять за межі третейської угоди;

    3) третейську угоду визнано недійсною компетентним судом;

    4) склад третейського суду, яким прийнято рішення, не відповідав вимогам статей 16-19 цього Закону;

    5) третейський суд вирішив питання про права і обов’язки осіб, які не брали участь у справі.

    {Частину третю статті 51 доповнено пунктом 5 згідно із Законом № 1076-VI від 05.03.2009 }

    Заяву про скасування рішення третейського суду може бути подано до компетентного суду сторонами, третіми особами протягом трьох місяців з дня прийняття рішення третейським судом, а особами, які не брали участь у справі, у разі якщо третейський суд вирішив питання про їх права і обов’язки, - протягом трьох місяців з дня, коли вони дізналися або повинні були дізнатися про прийняття рішення третейського суду.

    {Частина четверта статті 51 в редакції Закону № 1076-VI від 05.03.2009 }

    Скасування компетентним судом рішення третейського суду не позбавляє сторони права повторно звернутися до третейського суду, крім випадків, передбачених цією статтею.

    У разі, якщо рішення третейського суду скасовано повністю або частково внаслідок визнання компетентним судом недійсною третейської угоди або через те, що рішення прийнято у спорі, який не передбачений третейською угодою, чи цим рішенням вирішені питання, що виходять за межі третейської угоди, або рішення прийнято у справі, не підвідомчій третейському суду, відповідний спір не підлягає подальшому розгляду в третейських судах.

    {Частина шоста статті 51 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1076-VI від 05.03.2009 }

    Предыдущая

    51/59

    Следующая
    Добавить в избраное
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст

    Приймаємо до оплати