29.12.2016 | Автор: Соля Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

«Героям слава!» Печерський суддя Смик дозволив обшукати слідчому ГПУ Приймаченко адміністрацію президента Путіна та провести виїмку речей та документів!

Фабула судового акту: «Приколы нашего городка!». Відважний та надзвичайно хоробрий суддя Печерського районного суду м. Києва Смик М. І. надав не менш героїчному слідчому ГПУ Приймаченко В. В. тимчасовий доступ до речей і документів, які знаходяться у володінні АП РФ Путіна В.В., вказав період, адресу та дозволив провести та вилучити такі речі та документи (здійснити їх виїмку).  

Ухвала оскарженню не підлягає.

Президенте Путін, Вам страшно?!

Аналізуйте судовий акт: Прикол ВСУ: 12 суддів ВСУ відмовили засудженому у касаційній скарзі, а 13-й суддя Кузьменко О.Т на всяк випадок цю постанову також підписала, хоча згідно тексту участі у розгляді не брала (Постанова ВСУ)

 «Беремо приклад з Привату», або забезпечення позову, яке просто забороняє ВСІМ банкам та органам виконавчої служби із правонаступниками арештувати чи списувати кошти ПАТ КБ «Приватбанк» до вирішення справи по суті (201/5111/15ц,суддя Наумова О. С.)

Жадность губит Приватбанк: для клиента не порождают долги, штрафы, пени незакрытые карточки, выданные на основании анкеты – заявки, памятки клиента и т.п. (Дніпровський районний суд міста Києва від 05 липня 2016 р., справа № 755/6745/15-ц)

Читайте також: 10 сумасшедших судебных исков, которые на первый взгляд кажутся вымыслом

Самые нелепые судебные иски этого года в США

Американец подал в суд на экс-невесту за отказ вернуть кольцо стоимостью $30 тысяч

 

 

            

печерський районний суд міста києва

Справа № 757/60578/16-к

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

14 грудня 2016 року слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва Смик С.І. при секретарі Ковалевській М.І. за участю сторони кримінального провадження слідчого Приймачка В.В., розглянувши у судовому засіданні клопотання старшого слідчого в особливо важливих справах Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України Приймачка В.В., про надання тимчасового доступу до речей та документів та їх вилучення,

В С Т А Н О В И В :

07.12.2016 року до провадження слідчого судді Печерського районного суду м. Києва надійшло клопотання сторони кримінального провадження старшого слідчого в особливо важливих справах Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України Приймачка В.В., погоджене прокурором відділу Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України Кравченко Р.А. про надання дозволу на тимчасовий доступ до речей і документів, котрі знаходяться у володінні Адміністрації Президента Російської Федерації, що знаходиться за адресою: 103132, Російська Федерація, м. Москва, вул. Ільїнка, буд. 23.

Обґрунтовуючи внесене клопотання слідчий вказав, що Головною військовою прокуратурою Генеральної прокуратури України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні №42016000000001594 від 14.06.2016 за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ст. 113; ст. 341; ч. 1 ст. 279; ч. 3 ст. 262; ч. 2 ст. 332; ч. 3 ст. 278; ч. 2 ст. 15, п. 1 ч. 2 ст. 115; ст. 261; ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 437; ч. 2 ст. 437; ч. 3 ст. 110; ч. 3 ст. 27, ст. 113; ч. 4 ст. 27, ч. 1 ст. 111 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 01.03.2014 року ОСОБА_3, будучи громадянином України, самоусунувшись 21.02.2014 року у неконституційний спосіб від виконання конституційних повноважень Президента України, перебуваючи у невстановленому місці на території Російської Федерації, діючи умисно, сприяючи представникам влади РФ у веденні підривної діяльності проти України з метою заподіяння шкоди суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, державній безпеці України, в період збройного конфлікту між Україною та Російською Федерацією, звернувся з письмовою заявою до Президента РФ ОСОБА_4 з проханням використати Збройні Сили цієї держави на території України.

Факт звернення ОСОБА_3 із вищевказаною заявою до Президента Російської Федерації ОСОБА_4 озвучено Постійним представником Російської Федерації при ООН ОСОБА_5 під час виступу на 7124-му засіданні Ради Безпеки ООН від 01.03.2014 року. Крім того, під час свого виступу на 7125-му засіданні Ради Безпеки ООН від 03.03.2014 року ОСОБА_5 повторно підтвердив даний факт, продемонструвавши присутнім членам Ради фотокопію відповідного звернення ОСОБА_3

28.11.2016 року по даному кримінальному провадженню винесено письмове повідомлення ОСОБА_3 про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 110; ч. 1 ст. 111; ч. 5 ст. 27 ч. 2 ст. 437 КК України.

На даний час у вказаному кримінальному провадженню виникла необхідність у проведення почеркознавчої експертизи належності підпису у заяві від 01.03.2014 року безпосередньо ОСОБА_3, а тому необхідно витребувати оригінали заяви ОСОБА_3 від 01.03.2014 року до Президента Російської Федерації про використання Збройних Сил Російської Федерації на території України, а також інших заяв, котрі надходили від ОСОБА_3 до Президента РФ ОСОБА_4 та до Ради Федерації Федерального зібрання Російської Федерації, починаючи з 01.03.2014 року по дату проведення тимчасового доступу до речей та документів.

Вищевказані документи знаходяться в Адміністрації Президента Російської Федерації, що знаходиться за адресою: вул. Ільїнка, буд. 23, м. Москва, Росія.

В судовому засіданні слідчий підтримав клопотання з підстав, в ньому зазначених.

Слідчий суддя розглянув клопотання у відсутності представника особи, у володінні якої знаходяться документи, на підставі ч. 2 ст. 163 КПК України.

Як вбачається зі змісту п. 6 ч. 1 ст. 162 КПК України до охоронюваної законом таємниці, яка міститься в речах і документах, належить особисте листування особи та інші записи особистого характеру.

Відповідно до ч. 6 ст. 163 КПК України слідчий суддя постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.

Слідчий суддя заслухавши пояснення слідчого, дослідивши матеріали клопотання, дійшов висновку про наявність підстав для задоволення клопотання.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.2108160162-164166309 КПК України, слідчий суддя,

У Х В А Л И В :

Клопотання задовольнити.

Надати старшому слідчому в особливо важливих справах Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України Приймачку Вадиму Вікторовичу а також представникам компетентних органів Російської Федерації, до яких слідчий чи прокурор звертатимуться із запитом про надання міжнародної правової допомоги, можливість тимчасового доступу до речей і документів, котрі знаходяться у володінні Адміністрації Президента Російської Федерації, що знаходиться за адресою: 103132, Російська Федерація, м. Москва, вул. Ільїнка, буд. 23, з можливістю ознайомитися із оригіналами заяви ОСОБА_3 від 01.03.2014 року на ім'я Президента Російської Федерації ОСОБА_4 з проханням використати Збройні Сили Російської Федерації на території України, а також інших звернень ОСОБА_3 до Президента Російської Федерації ОСОБА_4 за період з 01.03.2014 року по дату проведення виїмки та вилучити їх (здійснити їх виїмку).

Визначити строк дії ухвали тривалістю тридцять днів, який обраховувати з дня постановлення ухвали слідчим суддею.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей та документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей та документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей та документів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя:                                                                                               С.І. Смик

6
Нравится
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення