Главная Блог ... Новости Forbes: три сценарії блекауту в Україні: за найгіршого — до тижня без світла (інфографіка) Forbes: три сценарії блекауту в Україні: за найгір...

Forbes: три сценарії блекауту в Україні: за найгіршого — до тижня без світла (інфографіка)

Отключить рекламу
Forbes: три сценарії блекауту в Україні: за найгіршого — до тижня без світла (інфографіка) - 58129491f2d8fedf4df889a73c01a7f9.webp
рф за найгіршого сценарію завдасть серії масованих ударів по відкритих розподільчих пристроях атомних станцій та по підстанціях, які з’єднують українську енергосистему з європейською.
Тож журналісти Forbes опублікували три варіанти блекауту зі звіту, який є в розпорядженні уряду.
Перший сценарій. Блекаут на Лівобережжі
За такого сценарію рф завдає ударів по транзитних підстанціях, які передають електроенергію із заходу на схід країни та бʼє по електростанціях на Лівобережжі. Без світла за такого розвитку подій на 12 годин — добу залишаться Чернігівська, Сумська, Полтавська, Дніпропетровська області, а також підконтрольні Україні частини Харківської, Запорізької, Донецької та Луганської областей. Частково — Миколаївська, Херсонська, Кіровоградська, Черкаська та Київська області разом з лівим берегом Києва.
Другий сценарій. Блекаут всієї країни
росія за такого сценарію атакує електростанції та підстанції по всій країні. Та Україна буде підключеною до європейської енергомережі, але доведеться сидіти без світла від 12 до 24 годин всій підконтрольній Києву території.
Третій сценарій. Блекаут всієї країни до 7 днів
рф за найгіршого сценарію завдасть серії масованих ударів по відкритих розподільчих пристроях атомних станцій та по підстанціях, які з’єднують українську енергосистему з європейською. Ймовірна взагалі зупинка АЕС, їх не зможуть заживити протягом 2 годин. Тоді насамперед відновлять зʼєднання української та європейської енергосистем.
«Електроенергія пріоритетно йтиме на потреби комунальних служб та населення. До 7 днів може знадобитись, щоб відновити роботу атомних електростанцій. Тільки після цього буде заживлена промисловість», — описують журналісти Forbes найгірший сценарій блекауту в Україні.
133/09.jpg" style="width: 1081px; height: 1073px;;max-width:100%;height:auto !important" />

 • 1673

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1673

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст