2
0
1873
Служба безпеки України розслідує несанкціоноване втручання в роботу «ЄСІТС» та використання потужностей серверного обладнання ДП «Інформаційні судові системи».
Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу суду від 18 червня.
За матеріалами справи, на веб-сайтах судів та веб-порталі «Судова влада України», зникли усі новини за період з 06.12.2018 по 27.12.2018 і певний період не функціонував сервіс електронної пошти в ДСА України, в судах, інших органах та установах системи правосуддя був відсутній доступ до ряду електронних послуг, що забезпечуються «ЄСІТІС».
СБУ проведено перевірку комп`ютерного та серверного обладнання дата-центру ДП «ІСС» ДСА і виявлено шкідливе програмне забезпечення «MinerGate», яке було інстальовано на FTP-сервері та починаючи з 01.01.2018, використовуючи потужності і електроенергію ДСА України, здійснювало видобуток електронних грошей (криптовалюти); незаконне використання серверного обладнання ДСА для роботи низки приватних ресурсів; безпідставне надання віддаленого доступу до інформації, що міститься на серверах дата-центру стороннім особам; інсталяційний файл шкідливого програмного забезпечення з функцією спеціального технічного засобу негласного отримання інформації. Шкідливе програмне забезпечення і спеціальний технічний засіб отримання інформації було встановлено на окремих ноутбуках ДП «ІСС», які використовувались для налаштування серверів, ПЕОМ ДСА України, а також судів міста Києва та тривалий час здійснювало приховані аудіо-записи розмов оточуючих.
Згадайте новину: Суд засудив чоловіка на 6 років за спробу шахрайського заволодіння $1 млн за закриття справи Онищенка
Державна судова адміністрація зазнала фінансових збитків. Так, з метою усунення негативних наслідків було укладено договір з ТОВ «Кайт.Юа» на надання інформаційно-консультаційних послуг вартістю 198 тис. грн.
З метою встановлення службових осіб ДП «Інформаційні судові системи», які причетні до скоєння злочину та з вини яких вони були допущені збитки, суд за клопотанням слідчого призначив комплексну судово-інженерно-технічну та судово-економічну експертизу.
Нагадаємо, що 22 травня 2019 суд затвердив угоду про визнання винуватості з керівницею компанії, якій ДП «Інформаційні судові системи» заплатило 4,5 млн грн за невиконані роботи. Також підозри у цій справі повідомлено двом екс-директорам ДП «Інформаційні судові системи» Віталію Живаєву і Леоніду Богданову.
Згадайте новину: Пам’яті мільйонів з банку Януковича або реквієм по справедливості
Просмотров
Коментарии
Просмотров
Коментарии
Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях
Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис
На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение
Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу
Просмотров:
282
Коментарии:
0
Просмотров:
200
Коментарии:
0
Просмотров:
315
Коментарии:
0
Просмотров:
685
Коментарии:
0
Просмотров:
1162
Коментарии:
1
Просмотров:
659
Коментарии:
0
Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.
Полный текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Все права защищены.