3
0
9743
Для повного та всебічного встановлення обставин вчинення ДТП, виявлення винних, обрахування матеріальних збитків, а також для вирішення інших питань, які виникають в результаті ДТП, необхідним є проведення експертиз. Вид експертизи визначається залежно від мети, яку необхідно досягти в межах цивільного провадження.
Вам знадобиться:
Необхідно враховувати, що законодавством України передбачено проведення ряду експертиз в межах цивільно-правових правовідносин, серед яких розповсюдженими є: 1) Автотехнічна експертиза, основними завданнями якої є: установлення несправностей транспортного засобу (далі - ТЗ), які загрожували безпеці руху, причин їх утворення та часу виникнення (до дорожньо-транспортної пригоди чи внаслідок неї або після неї), можливості виявлення несправності звичайно застосованими методами контролю за технічним станом ТЗ; визначення механізму впливу несправності на виникнення та розвиток пригоди. Тобто, дана експертиза спрямована на вирішення одного з основних питань – чи виникла дана ДТП в результаті того, що водій знехтував вимогами безпеки, або ж це був нещасний випадок? 2) транспортно-трасологічна експертиза, спрямована на вирішення наступних завдань: - ідентифікація за слідами, залишеними ТЗ, певного його екземпляра або установлення його типу, моделі; - визначення взаємного розташування ТЗ у момент їх контактування; - визначення місця зіткнення ТЗ і місця наїзду на перешкоду (пішохода), установлення механізму утворення слідів; - розташування ТЗ відносно проїзної частини на момент контактування. Частіше за все дана експертиза проводиться за ініціативою страхової компанії, яка, за наявності події, що підпадає під страховий випадок, зобов’язана відшкодувати збитки страховику. 3) Пожежно-технічна експертиза, основними завданнями якої є: - визначення причин, умов та процесів виникнення пожежі; - визначення часу та шляхів розповсюдження пожежі; - визначення обставин, які сприяли виникненню та розповсюдженню пожежі; - оцінка умов, засобів і способів гасіння пожежі; - відповідність технічного стану об'єкта протипожежним нормам. Трапляються випадки, коли в результаті ДТП, автомобіль запалюється, що призводить до збільшення розміру збитків. У зв’язку із цим, необхідно встановити причини виникнення пожежі, чи залежали вони від безпосереднього контакту із іншим авто, або іншими предметами, тощо. Інструкція:
|
Автор консультації: Адвокат: Олена Валеріївна Дроздова (АО "Колегія Адвокатів України")
Просмотров
Коментарии
Просмотров
Коментарии
Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях
Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис
На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение
Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу
Просмотров:
158
Коментарии:
0
Просмотров:
129
Коментарии:
0
Просмотров:
324
Коментарии:
0
Просмотров:
394
Коментарии:
0
Просмотров:
609
Коментарии:
0
Просмотров:
732
Коментарии:
1
Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.
Полный текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Все права защищены.