Главная Блог ... Новости Експерт назвав основний шлях до початку Третьої світової війни: до чого тут Трамп Експерт назвав основний шлях до початку Третьої св...

Експерт назвав основний шлях до початку Третьої світової війни: до чого тут Трамп

 • 0

 • 0

 • 78

Отключить рекламу

Основним шляхом до початку Третьої світової війни залишається пряме зіткнення Заходу з Росією, і цей сценарій буде більш вірогідним, якщо Дональд Трамп переможе на виборах у США і дестабілізує НАТО. Таку думку  висловив старший науковий співробітник Центру європейських реформ, доктор Луїджі Скаццієрі.

"Можливий конфлікт між Іраном та Ізраїлем може перерости у велику воєнну пожежу на Близькому Сході з глобальними наслідками. США майже напевно будуть залучені на бік Ізраїлю, а інші західні країни, включаючи Велику Британію, можуть зробити те саме в меншій мірі", – розповів він в коментарі Sky News, говорячи про те, яким може бути початок Третьої світової війни.

За словами Скаццієрі, участь західних країн у такому конфлікті буде обмеженою, і "це не буде Третя світова війна". Не в останню чергу – тому, що Росія може дозволити собі підтримку Ірану, але Китай навряд чи це зробить.

"Основним шляхом до сценарію Третьої світової війни залишається пряме зіткнення Заходу з Росією. Цей сценарій буде більш вірогідним, якщо Дональд Трамп переможе і дестабілізує НАТО, спокушаючи Володимира Путіна атакувати країни Балтії. Зіткнення з Росією також було б доволі ймовірним, якщо західні сили будуть залучені до підтримки України у бойових діях на передовій", – констатував він. 

Загроза Третьої світової війни: думки експертів

Редакторка з питань безпеки і оборони Sky News Дебора Хейнс вважає, що з урахуванням подій у світі, зокрема, війни в Україні та загострення на Близькому Сході, є ймовірність того, що може розпочатися Третя світова війна.  За її словами, це не означає, що ескалація до глобального протистояння неминуча. Проте зараз загроза такого сценарію більш висока, ніж будь-коли після завершення останньої світової війни. 

Член-кореспондент Української академії геополітики та геостратегії, кандидат політичних наук Станіслав Желіховський вважає, що Третя світова вже почалася. Він каже, що це сталося з початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну 24 лютого 2022 року, тоді ж завершилася друга Холодна війна.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
 • 78

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 78

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст