0
0
5047
Ліцензії.
Найбільш поширеними сферами ліцензування є:
1. Ліцензія на будівництво
Юридична особа та фізична особа (підприємець) - суб'єкти господарської діяльності, що мають намір провадити будівельну діяльність, повинні отримати ліцензію згідно з цим Порядком.
Ліцензування будівельної діяльності та контроль за додержанням ліцензійних умов здійснюється Державною архітектурно-будівельною інспекцією та її територіальними органами.
Суб'єкт будівельної діяльності подає або надсилає поштою до органу ліцензування:
До заяви додаються:
Строк дії ліцензії становить п'ять років, а для суб'єктів будівельної діяльності, які отримують її вперше, - три роки.
2. Ліцензія на транспорт.
Вантажо- та пасажиро перевезення підлягають обов’язковому ліцензуванню відповідно до Закону України.
Перелік необхідних документів для отримання ліцензії:
Офіційна вартість ліцензії на транспорт – 1 мін. зар. плата.
3. Ліцензія на туризм.
При ліцензуванні в туристичній діяльності слід керуватися Законом України "Про туризм" з метою створення рівних можливостей суб'єктам туристичної діяльності на ринку туристичних послуг та забезпечення захисту прав і законних інтересів громадян, захисту навколишнього природного середовища, підвищення рівня туристичного обслуговування здійснюється ліцензування туроператорської та турагентської діяльності
Суб'єкт підприємницької діяльності, який отримав ліцензію на туроператорську діяльність, має виключне право на надання послуг з оформлення документів для виїзду за межі України. Туроператор може здійснювати також і турагентську діяльність без отримання ліцензії на турагентську діяльність.
Ліцензуванню підлягають такі види туристичної діяльності:
4. Ліцензія на алкоголь і тютюн.
Перелік необхідних документів для отримання ліцензії на алкоголь і тютюн:
Офіційна вартість ліцензії в місті на алкоголь - 8000.00 грн. на тютюн – 2000.00 грн.; в районі: на алкоголь – 500.00грн. на тютюн – 250.00грн. Ліцензія видається терміном на 1 рік, із можливістю оплати по квартально.
Дозволи:
Окрім ліцензій за певних умов суб’єкту господарювання може знадобитися отримати дозволи на провадження тієї чи іншої діяльності. Взагалі, перелік дозволів є надзвичайно широким, однак «найпопулярнішими» з них є:
1. Дозвіл на початок робіт (надається органами пожежного нагляду).
Умови при яких необхідно отримувати дозвіл на початок робіт:
Для одержання дозволу власник або орендар направляє відповідному органові державного пожежного нагляду заяву на проведення експертизи протипожежного стану підприємства до якого додається копія договору оренди (для одержання дозволу на оренду приміщення, об'єкта) або свідоцтво права власності на об'єкт. Потім, після проведення експертизи, оформляється заява на одержання дозволу на початок роботи.
Документи, які повинні бути подані замовником:
2. Дозвіл на торгову точку (надається органами місцевого самоврядування).
Умовою при необхідності отримання дозволу на торгову точку є відкриття нового об‘єкту торгівлі, будь то магазин чи просто кіоск, , що передбачено чинним законодавством.
За видачу такого дозволу сплачується відповідний збір. Фактично-це плата за оформлення та видачу дозволу на торгівлю у спеціально відведених для цього місцях, яка справляється з підприємств та громадян, котрі реалізують сільськогосподарську, промислову продукцію та інші товари, залежно від площі торгового місця, його територіального розміщення та виду продукції.
Перелік необхідних документів для отримання дозволу на торгову точку:
3. Дозвіл на працевлаштування (надається Державним центром зайнятості).
Отримання дозволу на працевлаштування оформляється іноземцю або особі без громадянства, який має намір займатися в Україні трудовою діяльністю, а також на іноземців, які направлені закордонним роботодавцем в Україну для виконання певного обсягу робіт або послуг на основі контрактів, укладених між українським та іноземним суб'єктами господарської діяльності.
Для отримання дозволу роботодавцем подаються до відповідного центру зайнятості такі документи:
Дозвіл на працевлаштування видається, як правило, на термін до одного року. Цей термін може бути продовжено.
Автор консультації: ПП Бізнес Модель.
Просмотров
Коментарии
Просмотров
Коментарии
Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях
Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис
На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение
Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу
Просмотров:
158
Коментарии:
0
Просмотров:
129
Коментарии:
0
Просмотров:
324
Коментарии:
0
Просмотров:
394
Коментарии:
0
Просмотров:
609
Коментарии:
0
Просмотров:
732
Коментарии:
1
Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.
Полный текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Все права защищены.