Главная Блог ... Новости Дозвіл на виїзд дітей з України можна буде оформити в додатку "Дія" - МВС Дозвіл на виїзд дітей з України можна буде оформит...

Дозвіл на виїзд дітей з України можна буде оформити в додатку "Дія" - МВС

Отключить рекламу
Дозвіл на виїзд дітей з України можна буде оформити в додатку \

Дозвіл на виїзд дітей за кордон можна буде оформити через "Дію".

Про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ України в Facebook.

"Відповідний законопроект № 6146 ухвалила Верховна Рада України. Це означає, що один з батьків зможе надавати дозвіл на виїзд дитини до 16 років за кордон онлайн. Раніше для оформлення виїзду дитини з одним з батьків необхідно було отримати нотаріально завірену письмову згоду", - зазначили в МВС.

Користуйтеся консультацією: Правила виїзду дитини за кордон: що необхідно знати батькам

Війна в Україні та виїзд дітей з країни:

8 липня Верховна Рада ухвалила в першому читанні проект закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо вирішення батьками питань тимчасового виїзду дітей за межі України" (№6146).

Законопроектом пропонується встановити, що тимчасовий виїзд за межі України дитини, яка не досягла 16 років і є громадянином України, у супроводі одного з батьків здійснюється за згодою другого з батьків або за наявності встановлених законом підстав, коли такий виїзд дозволяється без згоди другого з батьків.

Кожен з батьків, який є громадянином України, має право надати згоду на тимчасовий виїзд за межі України дитини, яка не досягла 16 років, у супроводі другого з батьків.

Відомості про таку згоду вносяться до Державного реєстру актів цивільного стану громадян одним із батьків через Єдиний державний веб-портал електронних послуг або нотаріусом безпосередньо до Держреєстру актів цивільного стану громадян на підставі нотаріально засвідченої письмової згоди одного з батьків у день такого посвідчення.

Строк дії такої згоди не може становити більше трьох років.

Також законопроектом, зокрема, прописується ряд підстав, коли тимчасовий виїзд за межі України дитини, яка не досягла 16 років, у супроводі одного з батьків не вимагає згоди другого з батьків.

Користуйтеся консультацією: Як домогтися виконання встановленого порядку побачення з дитиною (мати перешкоджає)

 • 2267

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 2267

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст